Oslavte s námi Světový den pro fair trade – 14. května 2011 se snídá férově v celé České Republice

cm zena pije1

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Oslavit Světový den pro fair trade – spravedlivého obchodu – nebylo nikdy jednodušší. Letos si stačí 14. května ráno uvařit do termosky fairtradovou kávu nebo čaj, upéct buchtu z fairtradových surovin nebo třeba jen nachystat chleba s pomazánkou z lokálních dobrot a vyrazit do parku, na nábřeží nebo na náměstí – za těmi, kteří podporují fair trade a chtějí svátek fair trade oslavit. Z malé veřejné snídaně lidí, kterým nejsou lhostejné podmínky, za kterých se běžně vyrábí naše spotřební zboží, se rázem stane neobvyklý happening.

Zatím je k happeningu Férová snídaně ve vašem městě připojeno 38 míst ČR, ale stále přibývají další. Všechna místa, kde letos proběhne sní-daňový happening „Férová snídaně ve vašem městě“ je možné najít na www.ferovasnidane.cz. Na těchto stránkách se také můžete k účasti na happeningu na podporu spravedlivého obchodu přihlásit, např. přímo ve vašem městě.

A nakonec – podívejte se na spot k Férové snídani! Třeba Vás naláká k účasti. Těšíme se na viděnou.

Celková nabídka produktů Fair Trade.