prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Rubrika: Přírodní léčba

Pět kroků ke zdravým kloubům
26.11.2018
Kloub Naše klouby jsou tím, co nás udržuje v pohybu a umožňuje nám aktivní životní styl. S přibývajícím věkem jsou však kloubní chrupavky stále více zatěžovány a dochází k jejich opotřebování – klouby následně ztrácejí svou přirozenou pružnost a začnou se o slovo hlásit bolestí. Co dělat, abychom svůj pohybový aparát udrželi co nejdéle v kondici?
Doba "masožroutská"
25.11.2018
Maso

Člověk není masožravec - člověk je všežravec. A maso by v našem jídelníčku rozhodně nemělo hrát hlavní roli. Mělo by jej zpestřovat, tak, jako tomu bylo kdysi. Naši předkové konzumovali maso svátečně, většinou jednou až dvakrát týdně. Rádi jím také zpestřovali jídelníček při slavnostních chvílích, jakými byly svatba nebo posvícení. Maso byla lahůdka.

Příběh ženy v otázkách
21.11.2018
Žena

Je to příběh jako mnoho dalších a ukazuje na ten fakt, že je třeba pomýšlet na nemoc jako na celek, i když se projevuje jinými příznaky a je popsán několika diagnózami.

Šťastné klouby, šťastná zahrada
21.11.2018
Klouby

Jen máloco se vyrovná letnímu večeru na zahradě. Plnými doušky si vychutnáme lehký vánek, vytoužené osvěžení a radujeme se z pohledu na zelenající se oázu klidu. Každý milovník zahradničení ví, kolik úsilí se skrývá za kvetoucím květinovým záhonem, chutnou zeleninou či dokonale upraveným trávníkem. Není náhodou, že údržba zahrady zlepšuje naši kondici, často však může být pro tělo vyčerpávající a náročná. Co dělat, aby zahrada vzkvétala, a klouby, které jsou při péči o ni tolik namáhané, netrpěly?

 

Prsní balzámy – nenápadní, ale užiteční pomocníci při nachlazení
20.11.2018
Prsní balzámy

Prsní balzámy patří k méně známým, ale velmi užitečným nenápadným pomocníkům. Důležité je u nich, že dají aplikovat u dětí od 3 let věku, těhotných i kojících žen. Je třeba jen vyloučit, aby pacient nebo pacientka nebyl alergický na některou ze složek prsního balzámu (jejich složení se může lišit), což není díky obsahu éterických olejů vyloučeno.

IMUNITA NÁS CHRÁNÍ, KDO OCHRÁNÍ IMUNITU?
19.11.2018
Imunita Hlavním úkolem imunitního systému je obrana organismu proti patogenům - cizorodým látkám tělu nebezpečným (například jedům) nebo vlastním, ale pozměněným buňkám (nádorové buňky) těla. Imunitní systém tak udržuje integritu organismu, rozpoznává škodlivé od neškodného, čímž organismus chrání. Patří spolu s nervovým a endokrinním systémem mezi regulační systémy celého organismu.
Podzimní dětský kašel
14.11.2018
Dítě s kašle

Na podzim se ordinace dětského praktického lékaře začínají plnit. Chtěl bych popsat pár postřehů ze své praxe pediatra k otázce kašle.

Ochrana buněk před oxidativním stresem
13.11.2018
Oxidativní stres

V popiscích přípravků se můžeme setkat, že obsažené látky chrání buňky před oxidativním stresem. Oč se vlastně jedná?

Jak podpořit vylučování toxinů?
12.11.2018
Detox

Tělo má mnoho cest, jimiž odvádí toxiny ven z organismu. K těm hlavním "vypouzečům" patří i šest důležitých orgánů: játra, ledviny, plíce, lymfa, tlusté střevo a kůže. Podpořte jejich činnost a také vyplavování toxinů bude o to rychlejší! 

Chci takové přípravky, které mohu používat kdykoli, kdekoli a bez omezení!
09.11.2018
Oko

Mnoho z nás čím dál tím častěji trápí pocit suchých očí, který je způsobený důsledkem vlivů okolního prostředí, jako je vítr, slunce, suchý vzduch, slaná voda, kouř, nadměrné světlo, klimatizace, vytápění nebo dlouhodobé používání počítače.

Článků: 378   1 ... 3 4 5 6 7 ... 38
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS