Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Neuróza - abstinenční potíže při pokusu o vysazení chemických látek

31.01.2013

Nepříjemné abstinenční potíže při snaze o vysazení chemických látek předepisovaných k potlačování duševních potíží, lze z funkčního hlediska vyložit i tak, že každý takto postižený klient je jen další obětí chemické medicíny, která jej vlastně nikdy nezačala uzdravovat z jeho duševního neklidu. Pouze neklid Duše po celou dobu užívání jen chemicky potlačovala. Jakmile se klient snaží chemický "oblbovák" vynechat, vrhá se z Podvědomí zpět do jeho života veškerý dosud potlačovaný a dlouhodobě nastřádaný duševní neklid v podobě "abstinenčních příznaků".

 

Vlastní příčiny duševních potíží přitom zůstaly neodstraněny. Jsou jimi různé chybné myšlenky a životní postoje (většinou podceňované), které vyvolávají psychické napětí a neklid. Ten se v limbickém mozku může přenést z původně jen duševní úrovně i do tělesných projevů vlivem poruchy regulační činnosti, kterou limbický mozek řídí zdraví celého těla.

 

Vlivem poruch v řídicích signálech dříve či později vznikají kdekoliv v organismu následné tělesné zdravotní poruchy. Poškození probíhá nejprve na úrovni nesprávné funkce, později může dojít i závažnějšímu poškození kterékoliv tkáně či orgánu.

 

Nyní stručně uvedu, co je pro odstranění psychické nerovnováhy úplně nejlepším řešením.

  1. První krok je zjistit, které životní postoje a myšlenky jsou ty chybné - někdy je to snadné a již samo svědomí člověku napovídá, kde dělá chybu ve svých reakcích na různé životní podněty.
  2. Druhým krokem je najít a do jednoduchých srozumitelných vět si zapsat takové nové myšlenky a životní postoje, které by měly nahradit ty nevhodné původní.

 

Tyto jednoduché nové formulace (zpočátku stačí jen jedna jediná) se naučit nazpaměť a v průběhu dne si je co nejčastěji opakovat - tak dlouho až mozek podle nich začne reagovat tím,že jimi nahradí to, co má být ze starých duševních procesů odstraněno.

 

Často se pro tato nová a správná tvrzení používá označení "pozitivní AFIRMACE". Například "Nejsem sice dokonalá, ale už teď jsem naprosto úžasná."

 

Naopak jako "negativní afirmace" jsou označovány takové myšlenky, tvrzení a postoje, kterými si (většinou neuvědoměle a nechtěně) zhoršujeme svoji životní situaci. Například jsou to všechny myšlenky, které začínají slovy "nenávidím" "nesnáším"...

 

Pokud by výše popsaná technika přestavby osobnosti zaujala i Vás, doporučuji opatřit si k tomu i nějakou kvalitní literaturu, například tyto dvě vynikající a moudré knihy:

 

V procesu přestavby osobnosti kupodivu může pomoci i jeden prastarý přírodní produkt ze staré Číny, s nímž mám také řadu skvělých zkušeností.

 

Je to Regevit 200 tbl., který má navíc i výhodu i jiných regeneračních účinků. Patří k produktům zvyšujícím šanci na zdravou dlouhověkost, protože doslova zpomaluje procesy stárnutí. Úplně nejvíce na něm ale oceňuji to, že vytvořením klidnějšího nadhledu a odstupu usnadňuje práci na zlepšování naší psychiky.

 

Účinek Regevitu u většiny klientů nastupuje až po různě dlouhé době užívání, takže pokud potřebujete co nejrychleji ztlumit stres, doporučuji Trend Relax, který zabírá rychle. Pro rychlejší úlevu lze užívat i oba současně = alespoň pro začátek a později si k Regevitu přidávat Trend Relax jen při zvýšené duševní zátěži.

 

Oba produkty můžete samozřejmě užívat i bez současně probíhající práce na změně své psychiky. Lidé bohužel většinou nemají zájem o práci na sobě a raději dávají přednost jen samotnému užívání nějakých tablet, které nepříjemný příznak alespoň na nějaký čas potlačí - což dělají nejen všechny chemické léky, ale i tyto dva přírodní produkty - jenže ty mají velkou výhodu, že nemají negativní vedlejší účinky..

 

U Regevitu naopak různým způsobem napomáhají zdraví upevňovat. Proto je v tradiční čínské medicíně je tato bylinka po mnoho staletí známá svým blahodárným vlivem na zdravou dlouhověkost.

 

Z bioenergetického hlediska se dá říci, že Regevit na rozdíl od oficiálních chemických "oblbováků" nebere životní energii, ale naopak ji pomáhá mobilizovat.

 

Další informace o těchto produktech najdete:

A) v abecedním seznamu internetového obchodu  www.prozdravi.cz, protože v lékárnách většinou stejně nejsou k dostání.

B) v těchto článcích :

Podrobnosti o dávkování najdete zde:

 

Klientovi, který je ochoten připustit, že existuje i "cosi vyššího", lze navrhnout trénink napojení se na Univerzální Kosmickou Energii.

 

Je to nejen cesta k uzdravení se téměř z čehokoliv - to je jen na začátku. Později se z toho může stát i komplexní, velmi zajímavý až dobrodružný životní styl, nejen maximálně užitečný ale i plný krásných duševních i tělesných zážitků. Samozřejmě že tato cesta je použitelná jen pro lidi ochotné nahradit svůj dosavadní sebezničující životní styl něčím zcela jiným, než na co byli dosud zvyklí.

 

Pokud tato možnost zaujala i vás, pro začátek doporučuji prostudovat tento článek:

 

Trénink napojení může klient provozovat prakticky kdekoliv a kdykoliv. Rád Vám k tomu zodpovím jakékoliv doplňující dotazy v naší internetové poradně. V případě výjimečného zájmu o trénink formou osobního setkání a praktikování "bok po boku" můžete přijet na libovolně dlouhou návštěvu či "pracovní" dovolenou k nám do Písku.


Související články:
Psychiatrické léky: Chemická válka proti lidem – rozhovor s Robertem Whitakerem (1.část)
Svlékl jsem bílý plášť - Chemické léky a imunita
Umělé sladidlo NutraSweet je neurotoxin


31.01.2013
autor: MUDr. Ladislav Šafránek
další články v rubrice: Nemoci


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

339,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS