Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Chcete skutečně zhubnout?

01.01.2015
Chcete skutečně zhubnout? Je s podivem, kolik lidí si v dnešní době přeje změnit své tělo. Existuje nespočet technik, cvičebních programů a preparátů "zajišťujících" dokonalou postavu. Vidíme to dnes a denně - firmy profitující na lidské hlouposti a dezinformovanosti. Ponechme však veškerý profit společností na tomto místě a pohleďme na tělo jako na odraz. Odraz naší vlastní mysli.

Bylo by nanejvýš komické, odvážil-li by se někdo v dnešní době vidět tělo a mysl jako dva oddělené celky. Přirozeně, že naše tělo je úzce spjato s našimi duševními pochody.


Ano, přesně s těmi, které nás provázejí každý den od rána do večera. Každý z nás má představu o tom, jaký by chtěl být a zároveň jaký ve skutečnosti je - stačí se podívat do zrcadla a jasně vidíme patrné rozdíly. A tyto rozdíly nám způsobují velmi, velmi nepříjemné pocity… Ostatně, právě ty Vás přivedly na tyto stránky. Je to "neláska" ke svému tělu, jenž vás pohání na cestě k dokonalosti. A právě ona nespokojenost vám zabraňuje dostát vámi kýženého cíle. Je to takový začarovaný kruh. Ptáte se proč? Protože zde platí zákon pozitivního úmyslu. Ten však platí tehdy, je-li provázen příjemnými pocity. Jednoduše - do té doby, než se naučíte mít rádi sebe samotné, takové, v jaké formě se nacházíte, bude pro vás vaše tělo nepříjemným společníkem, který vám bude co chvíli komplikovat život.


Klidně dělejte dál pro zhubnutí to, co doposud, ale přidejte ke svému programu ještě něco - povídejte si se svými stehny, zadečkem, bříškem - prostě s čímkoliv, s čím jste doposud byli nespokojeni - říkejte jim, že je máte rádi za to, co pro vás dělají a berte je jako partnera. Mazlete se s nimi. Obdivujte je. Možná to zní zcela absurdně - obdivovat, co se nám nelíbí!? Věřte mi a sami uvidíte ten zázrak proměny! Nejenom, že vaše tělo stane pružnějším, pevnějším a hezčím na pohled, ale především se budete cítit absolutně svobodní, zdraví a šťastní…


Milovat věci libé oku je velmi snadné - výzvou pro nás všechny zůstává naučit se MILOVAT TAKOVÍ, JACÍ jsme. A věřte mi, že zvládnete-li tento krok, perfektní tělo plné energie a vyzařující radosti Vás nemine…

 


Celková nabídka přípravků na hubnutí.


Související články:
Myšlenková dieta a naše tělo
Po Novém roce konečně zhubnu, aneb jak si tu s úspěchem vyplnit svá předsevzetí
Jak zdravě hubnout?
Psychický postoj, který napomáhá hubnutí


01.01.2015
autor: Jan URBÁNEK
další články v rubrice: Filosofie zdraví


 
Hemofilové nákazy
Priessnitzův obklad
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Červený čaj neboli Pu-Erh
Není losos jako losos
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Význam železa ve stravě
Zdravé vánoční cukroví
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Laktóza - skrytý problém
Byliny světa - zázvor
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Na 100 % účinné enzymy, miliardy bakterií a všestranné „céčko“

379,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS