VIDEO: Léčivá meditace Krista

Celý rok vám, čtenářům, přinášíme spoustu informací o různých alternativních možnostech léčby – dnes máte možnost dopřát si „léčivou seanci“ přímo na vlastní kůži. Matouš Svoboda, který se specializuje na tvorbu řízených meditací, právě dnes vydává speciální, volně přístupnou, nahrávku meditace pro veřejnost. Kdy jindy si dopřát chvíli ztišení a léčivé imaginace s duchovním poselstvím, než právě o Vánocích?

Meditace je určena všem bez ohledu na jejich víru či ateismus, nejde v ní o žádné dogma. Skepticky zaměřený člověk ji může brát jako hru s vlastní představivostí.

Ostatně, v sebe-rozvojových programech po celém světě bývá často doporučováno položit si v důležitých momentech svého života otázky typu: „Co by v této situaci udělal Kristus? či „Co by udělal Buddha?“ případně „Co by mi teď poradilo moje Vyšší Já?“ Zde na Celostní medicíně jsem v dřívějších článcích také nejednou zmiňoval slavnou otázku N. D. Walshe „Co by teď udělala láska?“ Věřím, že vyladit se v mysli na to Nejvyšší v nás má smysl. Ať už tomu říkáme Láska, Kristus, Světlo či jakkoliv jinak. A rovněž věřím, že krásné myšlenky na přírodu nebo třeba na lásku nebo Ježíše pozvedávají našeho ducha.

Matouš Svoboda, který sám navíc jako Kristus skoro vypadá, si mnoho Vás, čtenářů Celostní medicíny, získal jarním článkem „Říkám vodě, že ji mám rád. My sami jsme vodou a láska nejsilnější léčivá energie.“ O samotném Ježíši Matouš říká: „Ježíš Kristus byl známý tím, že lidé, jež se s ním setkali, pocítili i v utrpení klid a mír. Ježíš je uměl uklidnit a pokud uvěřili v jeho léčící schopnosti, dokázal je uzdravit.“ Záleží na každém, na kolik si dovolí otevřít své srdce – zda do něj skrze Matoušova slova vpustí vědomí Krista a otevře se zázrakům…

Pro ty, co se chtějí na meditaci lépe naladit nebo s meditací teprve začínají, připravil Matouš krátké přípravné video:

Webová stránka Matouše Svobody: https://meditace.net/

Obraz ve videu Lucie Petrová: https://m.facebook.com/Luci-Art-111115717256113

Zpět nahoru

NOVÉ ČLÁNKY KAŽDÝ TÝDEN ZDARMA NA VÁŠ E-MAIL?

Přihlaste se zdarma k odběru novinek z webu Celostnimedicina.cz a už Vám neunikne ani jedna zajímavost ze světa celostní a alternativní medicíny.