Slezina – náš protivirový štít

Západní medicína sice nepřikládá slezině velkou důležitost, pro náš organismus je však velmi významná. Ostatně v čínské medicíně jde o jeden z pěti hlavních orgánů pentagramu. Slezina ovlivňuje naši ustaranost, pocity nejistoty, vtíravé myšlenky, ale také přehnanou chuť na jídlo, především na sladké. Je to také zásadní orgán pro naši protivirovou imunitu a metabolismus.

Gesta „slezinového“ člověka

Kromě fyzických signálů, jako jsou obtíže s lymfou, častý výskyt oparů a aftů nebo zhoršená obranyschopnost organismu, jsou pro člověka, který má potíže se slezinou typická i jeho gesta a chování. Klasický slezinový člověk si často při práci hraje s tužkou i jinými předměty (vyjadřuje přílišné přemýšlení při komunikaci), má neustálé nutkání ochutnávat a ujídat pokrmy, nebo se bříšky prstů dotýká oblasti krku (hlavně uzlin), spodní části hlavy nebo očních víček. Obvyklý je u něj také výskyt ekzémů, a to právě hlavně v oblasti víček. Tento člověk se také mnohdy hrbí – při dosednutí se jakoby „zalomí“ podle fiktivní čáry pod prsy, což poukazuje na toxiny ve slezině a v přidružených orgánech.

Zbavte svou slezinu patogenů

Detoxikovat orgány okruhu sleziny můžete například pomocí  přírodních doplňků stravy, za pomoci metody C.I.C. (Controlled Inner Cleansing – vnitřní kontrolovaná očista). Poradce informační medicíny pomocí přístroje Salvia změří zátěže a následně sestaví kúru z přírodních preparátů přímo na míru. Tato metoda spojuje nejmodernější vědecké poznatky s filozofiemi, které vznikly před několika tisíci let. Snad právě proto je velmi úspěšná na celou řadu zdravotních i emočních obtíží.

Zpět nahoru

NOVÉ ČLÁNKY KAŽDÝ TÝDEN ZDARMA NA VÁŠ E-MAIL?

Přihlaste se zdarma k odběru novinek z webu Celostnimedicina.cz a už Vám neunikne ani jedna zajímavost ze světa celostní a alternativní medicíny.