Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Pokoj plný energie

24.12.2013
Jing jang
Umíte odpočívat? K regeneraci sil nestačí jen vyčlenit si čas, důležité je najít i způsob, který je vhodný právě pro vás. Správný odpočinek má být stejně pestrý, jako správná strava.

Moderní člověk žijící moderním způsobem života bývá dříve či později zasažen syndromem vyhoření. Vplíží se nepozorovaně a nevybírá si. Postihuje starší i mladé, muže i ženy. Dlouhodobě neřešený a potlačovaný psychický stres si v sobě střádáme, když na jednu stranu musíme pod tlakem podávat maximální výkony, ale na stranu druhou neumíme „vypnout“.

 

Naštěstí už se lidé naučili věnovat pozornost sobě. Snaží se své vysoké pracovní nasazení vyvážit odpočinkem. Hledají nejlepší způsob, jak toho dosáhnout.

 

Umění staré tisíce let

Jednou z cest je prastaré čínské učení feng-shui. Zabývá se vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Pokouší se nastolit harmonii v prostředí tím, že umožní nerušené plynutí energie čchi. Vychází z teorie pěti živlů (oheň, kov, voda, země a dřevo) a z myšlenky, že teprve propojení protikladů (známý princip jing a jang) symbolizuje dokonalý soulad a vyváženost.

 

Harmonické životní prostředí pozitivně působí nejen na celkovou pohodu, ale i na náš zdravotní stav. Že je tomu opravdu tak, můžete si vyzkoušet v Lázních Teplice nad Bečvou.

 

Dejte mi tři dny pokoj

Připravili tady pro vás naprosto originální pobyt. Ubytují vás v jedinečném pokoji zařízeném podle zásad feng-shui. Díky tomu navodí tu správnou klidovou atmosféru, při které dostanete do rovnováhy svou fyzickou i duševní stránku. Po třídenním odpočinku budete odcházet jako znovuzrození s přesvědčením, že svůj pobyt chcete co nejdříve zopakovat.

 

Vedle odpočinku si vychutnáte vybrané lázeňské procedury, jež přispějí k odstranění napětí a stresu. Zároveň celkově uvolní a zklidní vaši mysl. Čeká vás dvakrát bylinná uhličitá koupel se zábalem a půlhodinová relaxace ve whirlpoolu.

 

Dvakrát za pobyt si vychutnáte uvolňující masáž nohou přímo na pokoji. Aby byl váš pobyt co nejpříjemnější, jako bonus si můžete zajít třikrát vždy na hodinu zaplavat do bazénu.

 

Plná penze je připravena podle vyvážených dietních receptů. Ranní meditaci nemusíte přerušit, protože snídani vám obsluha přinese až na pokoj. Stejně, jako večeři. Můžete se tak naplno věnovat svým individuálním večerním aktivitám. A pro klidné spaní dostanete navíc šálek meduňkového čaje.

 

K vaší relaxaci přispěje i příjemná procházka s překrásným výhledem do kotliny Moravské brány, kterou protéká řeka Bečva.

 

Pobyt v sanatoriu Moravan začíná večeří a končí poslední den po obědě. Jeho cena se pohybuje od 4185 Kč.


24.12.2013
zdroj: Focus Agency, www.vimcojim.cz
další články v rubrice: Filosofie zdraví


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS