Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

PH Minerals - prostředek proti překyselení organismu

07.01.2015
Symbióza
V současnosti se velmi diskutuje o problému překyselení organismu. Tato teorie jako příčinu mnoha zdravotních problémů označuje zásadní věc - chronické překyselování organismu, což zhoršuje zdravotní situaci jak každé buňky, tak i tkání.

Toto překyselení dokáže demineralizací a svým dalším působením poničit vlastně cokoliv v lidském organismu a zapříčinit či podpořit vznik nejrůznějších onemocnění. Dokonce v souvislosti s volnými radikály bývá uváděno, že se může podílet na vzniku rakoviny. Proto, abychom měli přehled o stavu kyselosti organismu, doporučuje se každý den ráno měřit pH moči. K měření moči je třeba používat pouze tzv. selektivní indikátorové papírky, protože měří mnohem přesněji než v lékárnách běžně prodávané univerzální papírky na měření moči. Selektivní mají podstatně bohatší stupnicí pH. Ke zmírnění těchto potíží (již zmíněná demineralizace) se dá použít přípravek pH Minerals.

 

Tento přírodní přípravek je určen na úpravu acidobazické rovnováhy organismu (překyselení organismu). Neutralizuje škodlivé kyseliny, které jsou často hluboko v tkáních těla. Také zabraňuje vzniku svalových křečí. Rovněž je možno ho použít k doplnění základních organických minerálů.

 

Obsahuje také vlákninu z čekanky, která podporuje kvalitní fungování trávicího traktu. Dále obsahuje inulin. Inulin je ve vodě rozpustná vláknina s detoxikačním a prebiotickým účinkem. V přípravku jsou použity organické suroviny, které oproti ostatním výrobkům zajišťují metabolické využití vyšší než 90 % (oproti jiným, jejichž využití je 10 - 20 %).

 

Z minerálních prvků obsahuje draslík, vápník, hořčík a mangan. Dále obsahuje karnitin a z vitamínů vitamíny ze skupiny B - riboflavin (B2) a pyridoxin (B6) a vitamin D3 (cholekalciferol). Přípravek neobsahuje cukr, sladkou chuť zajištuje Stevia rebaudiana, a proto je vhodný i pro diabetiky.

 

Přípravek je důležitý, protože často ani při nejlepší naší vůli si nedokážeme sestavit jídelníček tak, abychom v něm měli požadované zásadotvorné minerály. Je také důležité zmínit, že na alkalické ovoce a zeleninu je bohatá vegetariánská strava.

 

Celková nabídka přípravků na překyselení organismu.


Související články:
Chronický zánět a kyselost tkání
Prebiotika, probiotika, symbiotika…
Vitamin D
pH zázrak – Zásady kombinace potravin


07.01.2015
autor: PharmDr.Tomáš Arndt
další články v rubrice: Výživové doplňky


 
Nikdy nezapomenu na ten pocit beznaděje, strachu co ve mně lékaři vyvolali, na to jak jsem byla jen další nemocná
Co dělají lidé, kteří vypadají mladší, jinak
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Pravidla podzimní detoxikace
Věř si! Jsi krásná a máš velkou hodnotu
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Když se řekne přerušovaný půst
Pro delší a lepší život s vitaminem C

199,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS