Očkování proti černému kašli zvyšuje až sedminásobně riziko náhlé smrti kojenců

cm dite ockovani

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Moje odpověď na dotazy ohledně očkování je jednoduchá – nejlepší očkování je ŽÁDNÉ očkování.

Z hlediska racionálních znalostí funkce organismu je neefektivní jakákoliv snaha preventivně pečovat o SEKUNDÁRNÍ, to jest náhradní a dodatečně reagující imunitu. To je nouzové řešení stavu, kdy infekce prolomila hlavní – nespecifickou imunitu, šíří se dál a tělo se ji snaží zastavit náhradním řešením – tvorbou specifických protilátek proti určitému konkrétnímu kmenu nějaké infekční nemoci. Proto je mnohem lepší starat se o imunitu NESPECIFICKOU, která je základním obranným mechanismem chránícím organismus. Navíc se nás tento základní typ imunity snaží celoživotně chránit před vznikem rakoviny všeho druhu tím, že ji rozpozná a likviduje již ve stadiu nepatrného mikronádoru.

Co se ochrany malého dítěte týká, mimo jiné je naprosto zásadní nezapomínat, že kojenec a batole je extrémně závislé na psychické a bioenergetické kondici matky, a toto propojení začíná ještě dávno před porodem. Později dítě reaguje infekčními chorobami i na celkovou atmosféru v rodině.

Znám to i ze své osobní zkušenosti. Coby očkované dítě úzkostné matky jsem se od raného dětství prostonal celým životem až do cca 50. roku života, kdy se mi konečně podařilo najít způsoby, jak sám sebe uzdravovat. (Další zdroje mých nemocí pocházely ještě z minulých inkarnací – ale to by bylo na jiné povídání, navíc ne každému může tento pohled na život vyhovovat).

Další informace o zničujícím vlivu oficiální medicíny najdete například v rubrice Očkování, farmaceutické lobby.

K dispozici jsou také zahraniční grafy, které vznikly zkoumáním historických úředních dat o výskytu infekčních nemocí před zavedením očkování. Je na nich zřetelně vidět, že k dramatickému poklesu dětských infekčních onemocnění docházelo již dávno před nástupem očkovacího průmyslu, který tento pokles prezentoval jako úspěch očkování. Naštěstí se našly finanční prostředky odjinud než od farmakomafie, za něž bylo možno ponořit se do starých archivů v různých státech a nezávisle na sobě z nich spočítat podobné usvědčující údaje.

Je dobré opatřovat si k ožehavému tématu očkování co nejvíce informací.

Černý kašel – očkování

Například se dozvíte, že očkování proti černému kašli je dle odborných studií (evidentně neplacených farmakoprůmyslem) ještě mnohem nebezpečnější než se běžně na internetu uvádí – podle jedné ze statistických šetření zvyšuje úmrtnost očkovaných kojenců na syndrom náhlého úmrtí (SIDS) až sedmkrát.

Vřele doporučuji tuto knihu, která se odvolává na více než 900 informačních zdrojů – Co možná nevíte o očkování.

Jedna ze stovek citovaných studií dospěla k závěru, že: „Očkování je nejběžnější příčinou úmrtí dětí, kterému lze zároveň nejsnáze předejít (myšleno v civilizovaných státech s nízkou dětskou úmrtností).

Kolik dětí musí ještě zemřít nebo být doživotně poškozeno, než bude očkování odsouzeno jako jeden z největších novodobých globálních zločinů proti lidskosti?

Celková nabídka knih o očkování.