Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Objevte zdravý poklad z Norského moře (komerční sdělení)

13.12.2016
Olej

Každé ráno od února do května vyjíždí rybáři do čistých vod chladného Norského moře, aby ulovili a přivezli na pevninu poklad, který po staletí pomáhá lidem udržet si imunitu a dobré zdraví. Ano, řeč je o lovné sezóně v oblasti Lofot, tedy souostroví tvořeném více než osmdesáti ostrovy a o treskách, které rybáři loví v místní čisté mořské vodě. Proč je ale treska nazývaná pokladem? Kromě rybího masa, které je samo o sobě zdravé, skrývají tyto ryby i neocenitelnou substanci extrahovanou přímo z tresčích jater. Tou je rybí olej obsahující omega-3 mastné kyseliny, jejichž pozitivní účinky na lidský organismus potvrzují tisíce studií.

Důležité omega-3 mastné kyseliny

Polynenasycené omega-3 mastné kyseliny jsou považovány za životně důležité, neboť si je naše tělo neumí samo vytvořit, a proto je musí získávat ze stravy. Nejdůležitějšími mastnými kyselinami jsou kyselina dokosahexaenová (DHA) a kyselina eikosapentaenová (EPA). Nesčetné vědecké studie dokazují, že jsou tyto látky zdraví mimořádně prospěšné, neboť jsou stavebními kameny všech buněk v lidském těle. Tyto životně důležité látky musí zejména národy žijící bez přístupu k mořským rybám čerpat z jiných zdrojů, nebo využít doplňků stravy obsahujících omega-3 mastné kyseliny.

 

Ranní dávka zdraví

Mollerś Rybí olej V současné době se na českém trhu nově objevují unikátní omega-3 výrobky pod značkou Möller's. Rybí olej Möller's a rybí olej Möller's s citrónovou příchutí pochází z tresčích jater zpracovaných do jednoho dne od vylovení tresek z Norského moře. Díky přísné kontrole a více než 160leté zkušenosti pocházející od zakladatele společnosti lékárníka Petra Möllera jsou tyto oleje na absolutní špičce kvality. Möller's je nejoblíbenější značkou rybího oleje v Norsku a téměř každý obyvatel této země si vždy ráno dává lžičku rybího oleje, jako pravidelnou dávku imunity a zdraví. Pro uživatele, kteří nemají rádi tekutou formu oleje, má značka Möller's i variantu omega-3 kapslí.

Nejen omega-3, ale i vitamíny

Složení výrobků Möller's napomáhá nejen fungování imunitního systému, ale i správné funkci srdce, mozku a očí. Rybí olej má opravdu velkou škálu benefitů pro uživatele a je možné ho užívat v podstatě kdykoliv od šesti měsíců věku dítěte. Experti v oblasti imunity uvádějí, že rybí oleje z tresčích jater obsahují vitamíny A a D i omega-3 mastné kyseliny, které zahrnují zdraví velmi prospěšné kyseliny EPA a DHA. Vitamíny A a D přispívají k normálnímu imunitnímu systému, EPA a DHA zase ke správné činnosti srdce. DHA je prospěšná k udržení normální činnosti mozku a spolu s vitamínem A přispívá k udržení dobrého stavu zraku. Vitamín D hraje důležitou roli v udržení normálního stavu kostí a zubů, naopak vitamín A chrání buňky před oxidativním stresem.

 

Rybí olej s výjimečnou chutí

Mnozí z nás si možná vzpomínají, že v dětství dostávali každé ráno rybí tuk na lžičce. Kvalita tehdejšího oleje byla zřejmě uspokojivá, ale o příjemné chuti se hovořit nedalo. Chuť je složka, která za poslední roky prošla u rybího oleje zásadní změnou. Rybí olej Möller's opakovaně získal ocenění za „výjimečnou chuť“ od Mezinárodního institutu chuti a kvality v Bruselu (ITIQ). Tuto cenu uděluje porota složená mimo jiné z kuchařů od Michelina a získávají ji opravdu jen ty nejlepší produkty.

 

Věříme, že si Möller's zamilujete a že v něm obsažené látky poskytnou vám i vašim dětem účinný prostředek pro posílení imunity a zdraví.

 

Celková nabídka produktů Möller's.


13.12.2016
komerční sdělení
další články v rubrice: Výživové doplňky


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

259,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS