Krémy Energy pro každého

cm wellness1

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Krémy Pentagramu patří, dalo by se říci, k produktovým veteránům firmy Energy. Jejich kvalita je vysoká a složení neměnné. Přesto je při jejich dlouhodobém užívání možné objevovat stále nové a nové způsoby a možnosti využití.

Bylinné krémy Pentagramu je možné aplikovat na kůži i sliznice, ředit je vodou do podoby tělového mléka, zkrátka možné si s nimi libovolně hrát. Nosná báze těchto krémů je olejová, což zaručuje velmi dobrou prostupnost přes všechny vrstvy kůže, přes pokožku, škáru až do podkoží, a díky tomuto efektu je možné pomocí krémů ovlivňovat zdravotní stav i hlouběji uložených orgánů a tkáňových struktur. Krémy se také výtečně hodí ke stimulaci příslušných reflexních oblastí a energetických drah, ale to už moc dobře víte.

Ráda bych se nyní věnovala jednotlivým možnostem užití krémů Pentagramu pro konkrétní věkové skupiny, u nichž lze očekávat specifické zdravotní problémy.

Batolata a malé děti
Podle mých zkušeností je možné krémy Energy použít již od nejútlejšího věku, respektive od narození, a není třeba se obávat nějaké přehnané reakce. Jen je nutné vědět, který krém použít na co, protože malé děti jsou opravdu velmi citlivé. Obecně se od narození hodí Droserin. Dokáže pomoci řešit kojenecké bolesti bříška, rýmu i kašel. Při nachlazení je vhodné jej aplikovat nejen na hrudníček a horní oblast zad, ale také na ramínka, klíční kosti, zápěstí a chodidla. Děti milují masáž chodidel, na kterou se v nemoci i ve zdraví nejlépe hodí Artrin. Artrin je nepřekonatelný při bolestech rostoucích zoubků nebo při jakémkoli poranění. U malých dětí si s těmito dvěma krémy bohatě vystačíme.

Děti školního věku
Kromě již výše uvedených doporučení je možné u školních dětí s úspěchem použít Protektin. Jednak jako první pomoc při objevení se prvních pupínků a zároveň pro stimulaci kreativity a tvořivosti, respektive k její regulaci. Protektin je krém, který se obecně hodí pro problematické jedince, takže je možné jej ratolesti podsunout při jakýchkoli problémech s chováním a učením. Pokud mladí lidé vrcholově nebo velmi aktvině sportují, pomůže Protektin ochránit také jejich vyvíjející se šlachy.

Těhotné a kojící ženy
V tomto pro ženu krásném a náročném období bude mimořádně užitečný Cytovital, Artrin a Ruticelit. Cytovital pomáhá pečovat o dobrý stav zvětšující se dělohy i prsou a předcházet nechtěným striím. Artrin je vhodné mít u sebe pro případ všech bolestí pohybového aparátu, kterým se při větším zatížení nelze vyhnout. Největším problémem je většinou SI (sakroiliakální) skloubení neboli oblast kosti křížové, která se v těhotenství fyziologicky destabilizuje. Artrin také může ulevit od porodních bolestí v kříži. Ruticelit dokáže odstranit žilní bolesti a ulevit bolavým nohám.

Muži
Krém, který si musí okamžitě oblíbit právě mužská část populace, je Artrin, a to díky tomu, že má blahodárný vliv na mužské pohlavní orgány. Měl by zlepšovat kvalitu spermií a působit příznivě při jakýchkoli problémech s prostatou. Také po holení je Artrin vhodný, jelikož rychle zahojí případné drobné řezné rány.

Ženy
Typicky ženským krémem je Cytovital a Ruticelit. Cytovital vyživuje, pěstí a hydratuje pleť a vyloženě zkrášluje prsa, Ruticelit působí na pružnost pokožky a přírodní cestou ochraňuje před vráskami. Ruticelit je navíc velmi osvěžující a při psychických rozladech přináší jistou úlevu. I v případě premenstruačních bolestí je Ruticelit vhodnou volbou. V případě lehčích gynekologických problémů je vhodné potírat oblast genitálií Cytovitalem.

Staří lidé
Pro tuto věkovou kategorii by se měly Artrin a Ruticelit stát nerozlučnými společníky. Artrin pro případ jakýchkoli bolestí či zánětlivých procesů a Ruticelit k preventivnímu a harmonizujícímu působení na srdce a cévy. Vždyť v naší společnosti každý druhý člověk umírá na selhání srdce nebo na komplikace související se špatnou funkcí cévního systému, není proto od věci mazat oblast srdce a dolní končetiny Ruticelitem alespoň několikrát týdně.

Bylinné krémy Artin, Ruticelit, Cytovital, Droserin a Protektin naleznete v naší nabídce.