Jak se svépomocně uzdravit z Crohnovy choroby

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Pro uzdravení se z Crohnovy choroby je nutné vědět, že je to především autoimunitní onemocnění (i když intoxikace také hrají svou významnou roli – viz níže). Jakákoliv autoimunita je běh na dlouhou trať, ale zvítězit se dá. A na druhou stranu –  zažil jsem sebeuzdravení z autoimunitního zánětu během několika dní – byl to fakt výjimečný extrém, ilustrující vliv mozku a KOSMICKÉHO CELKU na naše zdraví.

Tématu oficiální medicínou „nevyléčitelných“ nemocí se  věnuji již řadu let – viz. např. články zde:

Pro vysvětlení, proč to nejde s pomocí oficiální medicíny, si můžete prostudovat článek:

AUTOIMUNITNÍ ZÁNĚT (čehokoliv)

Podstata – pro vznik autoimunitní reakce  je klíčová nerovnováha neurovegetativní soustavy. Jedině PŘEPROGRAMOVÁNÍM MOZKU může zmizet jakékoliv autoimunitní onemocnění včetně všech možných revmatických potíží.

Jak zastavit autoimunitu, která je podle oficiální rádoby vědecké „medicíny“ onemocnění nevyléčitelné. Přírodními postupy vyléčitelná je. Nevěřte ani tomu, že autoimunitní nemoc je neznámého původu – není to pravda. Každá autoimunita vzniká jako chybný řídící signál z limbického mozku, jimiž dojde k chybné činnosti imunitního systému. Je to zoufalý způsob, kterým mozek oznamuje, že psychika je špatně nastavená. Pro autoimunitu platí, že:

TĚLO JE OBRAZEM DUŠE

Harmonizace činnosti limbického mozku je náročná na přeprogramování psychiky. Naštěstí jedna prastará přírodní látka z tradiční čínské medicíny může přestavbu duševních stereotypů usnadnit.

Znovu upozorňuji – ani doplněk za Vás sám od sebe zdroj autoimunity neodstraní – ale usnadní Vám získání nadhledu nad chybami v psychice, které se pak snadněji PŘEPROGRAMUJÍ –  a  potom rádoby „nevyléčitelná“ autoimunita zmizí i Vám. Stačí „jen“ dostatečná vůle, postupně se v novém životním stylu vzdát dosavadních DUŠEVNÍCH příčin vyvolávajících onemocnění.

Jak jsem se již zmínil – a znovu opakuji pro větší motivaci –  klientům s dostatečnou vůlí a učenlivostí se odstranění autoimunitních příčin z mozku podařilo – a tím jejich oficiálně „nevyléčitelné“ onemocnění zmizelo. Třeba i Vy se stanete jedním z nich. V současné době mám již dostatečně ověřenou zatím nejmocnější (i když pro Ego -jáství- nejobtížnější formu) přeprogramování mozku – podrobnosti na konci článku.

I když produkty nejsou pro odstranění příčiny autoimunity vůbec podstatné, přesto si dovoluji na nějaké pomocné berličky upozornit:

1) Pro maximální posílení regeneračních procesů často klientům doporučuj kombinaci cordycepsu a stopových prvků. Cordyceps může být užíván v tak vysokých dávkách, jak jen dovoluje finanční situace. V dávkách velmi nízkých a cenově dostupnějších významně snižuje únavu a aktivuje regenerační rezervy organismu. Se zvyšující se dávkou roste jeho regenerační účinek. Při dostatku financí se dá užívat produkt cordyceps  v množství až 5 gramů denně (přepočteno z extraktu na váhu celé původní houby). Ani v těchto gigantických dávkách nehrozí žádné nebezpečí pro zdraví. Přípravek například nikterak nevadí antidopingovým komisím – přesto, že je užívaný i v průběhu sportovní události (např. během olympiády). Je dobré to vědět, aby řadový klient neměl obavu, že jde o nějaké stimulans, která jen dočasně vyždímá organismus i za cenu rizika jeho selhání. Jak se ukázalo, toto u cordycepsu nehrozí, pracuje pro organismus jiným způsobem, podporujícím rezervní, běžně nevyužívaný regenerační potenciál organismu.

Neužívat pozdě odpoledne nebo večer – přebytek vitality by mohl bránit ve spánku. Před noční směnou či jinou noční akcí, ale také BĚHEM NÍ naopak cordyceps doporučuji převelice!!

2) Řadu roků alespoň jednou (raději dvakrát) ročně užívám koloidní minerály. Nyní k tomuto účelu využívány koloidní minerály, které v současnosti preferuji před všemi, co jsem užíval v minulosti. Důvod podávání koloidních stopových prvků:

  • Obsahují životně důležité stopové prvky, kterých není v sebe-zdravější stravě dostatek.
  • Tělo poté, co mělo doplněný příjem stopových prvků v řadě případů daleko ochotněji reaguje na jiné regenerační či harmonizační látky. To je zkušenost, která mne i některé mé kolegy lékaře i léčitele (skutečné senzibily, ne podvodníky) přivedla k doporučení přidávat koloidní minerály do různých léčebných kombinací.

Mnohdy postačí jen jedno či dvě balení na začátku jakékoliv regenerační terapie. Máme totiž odpozorováno, že pozitivní působení stopových koloidních prvků dlouhodobě přetrvává a jen pozvolna klesá, takže další zopakování (především z finančních důvodů) stačí třeba až po půlroce.

3) Při dostatku financí doporučuji také zvýšit příjem základních vitamínů. V sebelepší stravě je vitamínů méně, než by tělo dokázalo využít pro pevnější zdraví. Především vitamín C je absolutně nejdůležitější a tělo jej dokáže využít opravdu ve velkém – proto užívám 1 gram denně, při velké zátěži 2 až 3 gramy denně. Několikrát týdně si k němu ještě přidám B-komplex. Pro sebe a své blízké jsem v poslední době kupoval tyto:

  • Vitamín C
  • B komplex

Zde najdete povídání o tom, proč fandím vitamínům nejen v ovoci a zelenině, ale i těm v tabletách:

A ještě jeden článek = protože opakování je Matka Moudrosti: Jak pečovat o svá střeva

K úspěšnému domácímu sebeuzdravení bývá kromě jiného nezbytnou podmínkou DETOXIKAČNÍ ŽIVOTNÍ STYL + každodenní ODKYSELOVÁNÍ + HLUBOKÉ DÝCHÁNÍ NA DORAZ.

Proto každému (nemocnému i zdravému) doporučuji to, co sám používám ve svém životním stylu zaměřeném na zdravou a spokojenou dlouhověkost:

  • Indikátorové pH papírky

Další nejlepší zkušenosti z praxe najdete v článcích zde:

Poznámka na závěr – pro ty co jsou pro své zdraví a štěstí ochotni stát se doslova někým jiným: Naše rádoby „hmotné“ tělo je z hlediska kvantové fyziky pouze energetický „obraz“ ve všudypřítomném neviditelném kvantovém poli. Kosmické Zdroje celého Vesmíru mají možnost tento obraz změnit = uzdravit doslova zázračným způsobem.

Podrobné informace najdete zde:

Kladné výsledky dalších klientů a přátel „napojování“ ukazují, že jdeme správnou cestou. Je to ten nejužitečnější koníček, jaký můžeme sami sobě dopřávat – a nejen pro naše zdraví. Příběhy z praxe:

– aneb zázraky se dějí a už víme jak na ně.

VŠECHNY nemoci a jiné nepříjemnosti jsou bojem Vesmíru o naše Nesmrtelné Duše.