Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Dokonalý požitek ze zdravé kávy (komerční sdělení)

19.09.2012

Žijeme rychlý život, plný náhlých změn, stresu a nejistoty, snažíme se podávat někdy neskutečné výkony, ale často přitom přestáváme myslet na sebe a na své tělo. Nedostatečně odpočíváme, špatně se stravujeme, a potom naše tělo strádá. Někdy se stane, že si řekneme dost a uvědomíme si, že s tímto životním stylem chceme skončit. Často nevíme, kde vlastně máme začít, a snažíme se vyhledávat odbornou pomoc. Odborníci nám řeknou, co všechno děláme špatně a musíme si spoustu věcí, které máme rádi, odepřít. Mezi nejčastější pochoutky, se kterými máme skončit, patří káva, náš oblíbený zdroj energie, chvíle pohody.

 

Když si představíme, že bychom se toho měli vzdát, nechce se nám se zdravým životním stylem začít a většinou se opět vrátíme k předešlému stereotypu. Ano i takové jsou lidské osudy, jenže i přesto se můžete rozhodnout, najít si vlastní cestu a začít žít váš spokojený život.

 

I my jsme si řekli dost a vymysleli jsme pro vás zdravou kávu. Představte si, že nastartujete váš den s kvalitní italskou kávou v kombinaci s prospěšnými účinky na váš organismus.

 

Naše společnost uvádí na trh ojedinělý produkt, který nejenže posílí vaše tělo a imunitu, ale očistí ho od nežádoucích látek a dodá vám patřičnou energii. Tato káva je určená nejen pro všechny milovníky sportu a zdravého životního stylu, ale také pro ženy i muže, kteří si rádi pochutnají na kvalitní kávě.

 

Káva je pražená ze zrn Arabica a Robusta, s přídavkem bylin Yerba Mate, lékořice, máty, skořice, pomeranče, zázvoru, kardamonu, ženšenu a mnoha dalších kvalitních přírodních produktů. Ty jsou vhodné při léčbě onkologických onemocnění, diabetu a zánětů, nebo při podpoře trávení. Má také uklidňující účinky, uvolňuje tělo a mysl od stresu, je bohatá na antioxidanty, a proto dodá tělu dostatečné množství energie.

 

Káva je distribuována po celém světě a oblíbilo si ji mnoho sportovců, také tenistka Andrea Hlaváčková, naše Olympijská stříbrná vítězka, která se stala tváří naší fitness kávy. Fitness Coffee si zamilujete po prvním doušku a bude nezbytnou ingrediencí ve vaší domácnosti, důkazem je i skutečnost, že se káva stala v roce 2011 vítězem v soutěži o Top inovativní produkt na mezinárodním veletrhu v Německu.

 

Kávu Fitness Coffee Antioxidant Fully Active Blend naleznete v naší nabídce.


19.09.2012
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

229,- Kč

229,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS