Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Čas změny (Kam vykročíte?)

02.07.2004

Článek dává naději rozpoznat účel svého života a zapracovat na pozitivních změnách. Ve své pracovně celostní medicíny se zabývám lidskou dušičkou už řádku let. Čistíme stará traumata, pozdvihujeme svůj pohled na svět do nadhledu, učíme se nově myslet a kontrolovat své myšlení, zbavujeme se strachů a fóbií, využíváme svého dosavadního poznání proto, abychom přerušili, zastavili, změnili lidskou karmu (osud).

 

Můžete mi namítnout, že osud je nezměnitelný, ale já vím, že je to jako hra na šachovnici: Rozhodnete se, že rychle stáhnete figuru z pole a táhnete na jiné políčko. A souhlasíte jistě se mnou, že pak nastává zcela jiné pole možností a situací… Stáváte se jiným člověkem, obklopuje Vás nová společnost, nabýváte nových hodnot, dříve netušených! „Stačí“ vystopovat, zmapovat Vaše myšlenkové modely, určit jejich slabiny a změnit to. Přeprogramovat systém Vašich reakcí, pomoci Vám změnit postoj k sobě i k životu, přeprogramovat Vás na dobré vztahy, pevné zdraví, dlouhověkost.Vidíte trudný osud Vašeho rodu?

I to lze změnit. Tehdy, když pochopíte význam toho zadání a plně to v sobě zužitkujete! To je u každé nemoci jiné a dokonce v každém rodě trochu jiné...! Ano, je to těžké, ale jde to! Kdysi při četbě Lazarevových knih jsem si pomyslela silné přání, že chci pomoci lidem zastavovat jejich karmu, učit se žít s vysokým stupněm pochopení - pro budoucnost, pro jejich děti, ale i pro jejich příští vývojové vtělení. Jste-li „děcka“ duchovního vývoje, budete žít krátkodobými cíli plán na sobotu... Jste-li „posunutými hledači“, záleží Vám na výše zmíněném.A toto velké přání se mi už naplňuje, „mí“ lidé září novou kondicí, přitahují nová myšlenková pole (pro ně nová), dříve jim neznámá, jimi neobjevená.Chápou své poslání v životě, cítí své zadání, se kterým sem přicházejí: Každá lidská bytost má Bohem (množinou a jednotou moudrosti, krásy a vší potenciality) zadané poslání, které bude dlouhou cestou ke Světlu v sobě realizovat - v řadě svých životů. Na této cestě jednou dojde k prozření a lidská duše se uvědomuje, dříve nechápavá - nyní chápe...Dokonce těsně před každým zrozením VĚDĚLA, do čeho jde, souhlasila s tím…. A v životě jde o to, abychom ten vyvolený život žili s plným pochopením a pokud možno s RADOSTÍ!


Související články:
Karma
Karma - život bez konfliktů (Teorie karmických vztahů)
Malý návod na Cestě do sebe
Nejrychlejší cesta, jak něco změnit
Zatvrzelost


02.07.2004
autor: PhDr. Pavla ŠÁCHOVÁ
další články v rubrice: Filosofie zdraví


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS