Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Autor: Břetislav Nový

Zeměžluč (Centaurium erythraea)
20.09.2016
Zeměžluč

Skromná bylinka nevysokého vzrůstu po kolena vegetuje na chudých stanovištích málo zatravněných polosuchých svažitých luk s dostatkem světla. Vzdoruje totiž jen málo dravým konkurenčním plevelům kvalitnějších lokalit. Zeměžluč je dosti nenápadná, a když ji uvidíte, ani si neuvědomíte, že jste našli rostlinný klenot a základnu všech babských směsí pro dobré trávení. Tato bylina se vyznačuje vysokou laskavostí ke člověku unavenému, netrávícímu, znechucenému krmivem i psychikou (násilí, stres, existenční potíže, důchod a co za něj v EU, nejistota perspektiv, krvelačné filmy, zprávy a seriály v telebedně apod.) a hořkost v duši eliminuje velmi snesitelnou hořkostí čajovou, kterou je potřeba nalézt individuálně optimálním rozředěním.

Hluchavka
13.09.2016
Hluchavka
Tato bylina je velmi podobná kopřivě, proto se jí také často říká hluchá kopřiva. Obvykle zdobí neudržovaná místa našich zahrádek a míst s vyšším výskytem pracovitých a skromných žen. Jakoby byla jimi přitahována a dobře se jí v jejich okolí daří. Tuto přízeň jim věnuje i jako čaj při ženských obtížích.
Hloh obecný (Crataegus laevigata)
02.06.2016
Hloh obecný

Stromek údajně až osmimetrový, ale podle mne obvykle ve velikosti i vzezření trnitého keře do 5 m s bílými květy vonícími trochu jako šeřík, u kterého si někdo ulevil prdem. Jinými slovy trochu voní a hlavně drobátko víc smrdí. A bohužel podobné to je i s čajem z tohoto kvítí.

Bez černý - Sambucus nigra (Black Mínus)
03.04.2016
Bez černý

Vysazením černého bezu na vaší zahrádce dosáhnete pravděpodobně opuštění této drobnými podzemními bytostmi. Tím nemyslím pidimužíky (velikost do pídě, tedy asi 20 centimetrů) ani trpaslíky (tedy třípíďáky - 60 centimetrů), nýbrž hlodavce a krtky. Zvláště když jim necháte tlít a zapáchat v noře bezovo původně čerstvé listí. Také byste se odstěhovali, kdyby vám doma kvasilo za adekvátní hnilobné odorizace poházené přiměřené množství zapařeného léčivého listí černého bezu (já využívat list jinak pro vysoký obsah dusičnanů nedoporučuji). Ostatně si můžete cvičně vyzkoušet zahuštění domácího ovzduší při sušení nepříjemně a těžkohlavově zapáchajícího květu bezu na skříních domácnosti. Pokud si ho budete sušit zavěšený na provázcích, což doporučuji jako nejlepší metodu, tak už budete na rozvod. Ovšem žlutí, protože květ černého bezu je vynikajícím dodavatelem nápadně žlutého pylu, který při sušení snaživě odpadává na zem a na předměty a na reálné bytosti mezi zemí a bezem.

Chleba dědka kořenáře - Superchleba pejska a kočičky
07.01.2016
Chleba

Dejte do díže čtvero muk, tedy mouky z různých druhů pšenice, například 150 g špaldy, 150 g pšenice jednozrnky nebo české červené pšenice, přidejte vlastnoručně na hladko namletou mouku žitnou 150 g a amarantovou 150 g nebo quinoovou, případně z ječmene či dalších obilovin, a nejen z obilovin, ale i z banánu, z manioky tapioku, kukuřice, topinambur, kokosu, rýže a vůbec kde čeho, co se ve světě na chleba používá.

Počet článků: 73   1 2 3 4 5 ... 15Priessnitzův obklad
Hemofilové nákazy
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Není losos jako losos
Červený čaj neboli Pu-Erh
Význam železa ve stravě
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Jak vyčistit ucpané cévy?
Laktóza - skrytý problém

250,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS