Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Autor: Milan Peterka

Posílení imunity
22.11.2015
Posílení imunity Zbavte se chřipky a nachlazení, nedejte virům šanci. Zvyšte svou obranyschopnost a prospějte celému organismu. Přestože jsme teprve v polovině podzimních dní, zima se již na mnoha místech citelně přihlásila o slovo. Počasí je v tuto dobu sychravé, vlhké, chvíli teplé, pak zase mrazivé a náš organismus se musí umět těmto změnám přizpůsobit. Nemusím snad připomínat, že čas podzimu je časem rýmy, kašle, únavy a nachlazení.
Hola hola, začala škola
06.09.2014
Děti Zbavte sebe a své děti stresu a fyzického napětí. Vyrovnejte se lépe s nástupem do kolotoče školních povinností. Tak nám opět začal nový školní rok, děti zasedly do školních lavic a rodičům nastaly opětovné starosti. Zvlášť pro děti po dvou měsíčních prázdninách je tento přechod z období relativního klidu a odpočinku do stavu pohotovosti, pravidelného učení, smyslu pro zodpovědnost a zapojení se do kolektivu velkým stresovým prožitkem.
Očista organismu
17.03.2013
Současná doba je velmi vhodná pro provádění různých detoxikačních kúr. Očista těla je důležitá, protože se zbavíme nebezpečných plísní, kvasinek, toxinů a těžkých kovů. Dále si vyčistíme střevní trakt, játra, lymfu, ledviny a cévní systém. A co víc, sníží se vysoká hladina cholesterolu, upraví se krevní tlak, obnovíme si funkci střeva i s blahodárnou mikroflórou, kterou potřebujeme, např. ke správnému vstřebávání vitamínů.
Dnes ne, mám migrénu!
21.09.2011
Jistě všichni známe tu nepříjemnou bolest hlavy, která nám často komplikuje denní život. Bolesti hlavy mohou být skutečným utrpením, které často narušuje práceschopnost i sociální a rodinné vztahy. Naštěstí většinu lidí bolí hlava jen občas, třeba při dehydrataci, anebo když to přeženou s alkoholem. Z pohledu klasické medicíny klasifikujeme bolesti hlavy na primární a sekundární.
Jak na alergii
09.08.2010
Jak na alergii Zbavte se svědivých ekzémů, rýmy, kýchání a zarudlých, štiplavých očí. Posilte svá játra, ledviny a tlusté střevo. Alergická sezóna je v plném proudu a letos začala opravdu brzo.
Počet článků: 10   1 2Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

349,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS