Arytmie z pohledu celostní medicíny

cm infarkt1

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Nejčastěji vzniká porucha rytmu (či jiné srdeční potíže) nedostatkem kyslíku v srdci. Když se klient naučí zhluboka dýchat NA DORAZ, pravidelně odkyseluje tělo, zklidní psychiku a přidá nějaké dobře volené produkty, řada potíží se srdečním rytmem (do té doby „nevyléčitelných“ pro oficiální medicínu) zase zmizí.

Také moje maminka (nar. 1931) trpěla na arytmie velký kus života. Někdy to bylo dost dramatické – noční zásahy zdravotníků, akutní odvozy do nemocnice, nekonečné a marné polykání chemie. To všechno zmizelo, když se naučila své potíže doslova ROZDÝCHAT a dělá to dnes už preventivně a několikrát denně. Jako užitečné „berličky“ proti potížím vysokého věku užívá řadu přírodních produktů, z nichž na srdíčko a zdravější cévy jsou tyto tři:

  • Coenzym Q10 s rutinem
  • Omega 3
  • pH Mineraly

Minerály je možno užívat buď naslepo, pravidelně či nepravidelně. Jiná možnost je brát je podle domácího měření pH moči s pomocí selektivních papírků – např. Indikátorové pH papírky, které jsou mnohem přesnější než obyčejné pH papírky, které vám sice nabídnou v každé lékárně, ale pro tyto účely jsou nevhodné. Když máte pH zřetelně pod 7, vypijte nápoj s jednou rozmíchanou lžičkou a za několik hodin si pH znovu zkontrolujte. Pokud dávka nestačila, možno opakovat až do 4 lžiček denně a vždy jen po jedné lžičce rozpuštěné do formy nápoje (dle chuti a momentálního rozmaru lze použít vodu, čaj, neperlivou či perlivou minerálku).

Pro jistotu nedoporučuji postupovat podle návodu na obalu (2×2 lžičky), protože dvě lžičky naráz citlivějším lidem způsobují řidší stolici. Souvislost s dýcháním – čím je lepší dýchání, tím menší jsou ztráty minerálů potřebné k odkyselování.

Související informace:

Indikátorové pH papírky (5,0-9,0) 200 ks z našeho e-shopu používám již dlouho a jsou fakt skvělé.
Protože nemám peněz nazbyt a jsem šetřílek, stříhám si papírky na malé kousky do zásoby. Do nádobky s měřenou močí jsem je dříve namáčel pinzetou, jenže ta se musí stále pevně svírat, aby papírek nevyklouzl. Nyní si jej podržím nůžkami – špičky opatrně sklapnu, takže papírek nepřestřihnou, ale jen mezi sebou sevřou a drží.

Indikační papírek je nutné namočit do tekutiny v nádobce jen na jednu vteřinu (= čas pro vyslovení slova „jednadvacet“) a nikoliv déle. A už vůbec ne na proužek močit – proud moči ihned vyplaví indikační barvivo pryč. Při dodržení těchto jednoduchých pravidel je přesnost SELEKTIVNÍCH papírků výborná i pro zvýšené nároky přírodní medicíny (na rozdíl od málo citlivých indikačních papírků, které často prodávají „kamenné“ prodejny).

Další, na co si dávat pozor při prevenci arytmií nebo při uzdravování se z nich, je psychika – čím větší KLID A NADHLED v mozku, tím klidněji může pracovat i naše srdce.

Chce to klid a zhluboka dýchat

Odkaz našich předků je geniální, každý jej zná, ale kdo se jím také každý den řídí? Stále všem příznivcům o zdravou dlouhověkost (i sám sobě) opakuji to, co je známo již z dob starých mistrů. Co nejčastěji se věnujme pomalému dýchání NA DORAZ, aktivaci pánevního dna a tzv. bandhám – viz články:

Nepřestávají mne těšit zkušenosti klientů z poradny, co všechno si dokázali doslova ROZDÝCHAT. A což teprve když se naučíte kromě vzduchu vědomě vdechovat Klidovou Kosmickou Energii (viz níže). Pro odstranění arytmií je velmi důležité pracovat na zklidnění psychiky (bez zbytečných myšlenek) a na získání nadhledu nad vlastním životem. Jinak neuzdravíte ani Duši, ani její tělesnou schránku.

Co se týká produktů ke zlepšení psychické stability a emoční odolnosti – neznám nic lepšího než je Rdesno mnohokvěté.

Poslední dávku neužívat pozdě večer nebo na noc. Produkt je vhodný doslova k mnohaletému užívání – sám jsem jej bral tři roky nepřetržitě, než jsem se s jeho pomocí naučil nový životní styl – v nadhledu a bez stresu.

Produkty jsou „jen“ relativně rychlá a efektivní „první pomoc“- ke konečnému uzdravení je nutno pracovat na změně své psychiky. Naštěstí mozek funguje jako biologický počítač a KAŽDÝ člověk jej může sám v sobě přeprogramovat. Jednoduché to není nikdy – starý software v mozku se umí znamenitě bránit. Důležité je, že to jde.

Užitečnou součástí péče o zdraví je napojování Duše a těla na Kosmické Zdroje. Podrobné informace najdete v tomto souboru poznámek:

Kladné výsledky dalších klientů a přátel „napojování“ ukazují, že jdeme správnou cestou. Je to ten nejužitečnější koníček, jaký můžeme sami sobě dopřávat – a nejen pro naše zdraví.

Příběhy z praxe:

= aneb zázraky se dějí a už víme, jak na ně!

VŠECHNY nemoci a jiné nepříjemnosti jsou bojem Vesmíru o naše Nesmrtelné Duše.