Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Super česnek

Aguaje - posvátný strom života

17.08.2017
Aguaje
Uprostřed pralesů v povodí jihoamerických řek Amazonka a Orinoko roste palma mauricie převislá, jedna z nejkrásnějších palem na Zemi. Domorodými obyvateli, amazonskými indiány kmene Shipibo, je nazývána "Aquaje" - posvátný strom života. Po staletí věří, že křivky jejího kmene, kyprost zpeřených listů a souměrnost koruny poskytují skrze její plody dokonalou esenci ženskosti a krásy.

Uctívaná palma

Palma Aguaje roste na březích řek a v záplavových oblastech. Pěstuje se v blízkosti vesnic i domů, neboť vytváří svou krásnou dominantou kouzelné scenérie a dodává lidským sídlům prvek krásy a svěžího pohybu. V korunách jejích stromů hnízdí vzácní ptáci a jako potrava též slouží mnoha zástupcům živočišné říše, včetně tapírů a jaguárů.

 

Krom dokonalé krásy jsou největší vzácností této palmy její plody. Jejich sklizeň, která probíhá od prosince do dubna, je doslova místní společenskou událostí. Sklízet plody chodí často celé vesnice. Nejodvážnější mladíci vylézají do korun stromů, které mnohdy dosahují výšky až 35 metrů, zatímco pro ženské a dětské zastoupení je určen spíše sběr a třídění plodů. Přezrálé a mírně potlučené jsou určeny k okamžité spotřebě v podobě džusů, marmelád nebo fermentovaných vín. Ty nejkvalitnější jsou potom určeny na nejnáročnější zpracování - šetrnou extrakci a lyofilizaci do podoby koncentrovaného a velmi účinného prášku.

 

Aguaje

 

Žena nejen krásná, ale i zdravá

Raw Aguaje obsahuje především fytoestrogeny, rostlinné látky strukturou podobné ženským hormonům. Napomáhají vyrovnávat přirozenou hormonální hladinu, velmi dobře působí při menopauze, zvyšují libido žen, podporují zvětšení prsou a správné formování hýždí. Mimo to působí proti vypadávání vlasů a podporují jejich lesk. U žen také Aguaje pomáhá odstranit migrény, problémy s pletí a osteoporózou.

 

Velmi významné je množství vitaminu A - retinolu, kterého obsahuje Aguaje 5x více než například mrkev. Podporuje správný vývoj buněk, sliznic, kostí a krvetvorby. Je výborným prostředkem pro těhotné a kojící ženy, protože zlepšuje stav kostí a svalů u dětí. Aguaje je také bohatá na bílkoviny, karbohydráty, vápník, vlákninu, fosfor, železo, tiamin, riboflavin, niacin, vitamin C a E.

 

Celková nabídka produktů s Aguaje.

Celková nabídka zelených potravin Energy.


Související články:
Organic Matcha - radost, energie a štíhlé křivky
DOPŘEJTE SI LETNÍ DNY PLNÉ ZDRAVÍ, VITALITY A KRÁSY!
Zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi
Tipy na podporu imunity a prevence před civilizačními chorobami


17.08.2017
další články v rubrice: Bylinky


 
Drtič kamenů… Chanca Piedra
Jak se rychle zbavit hněvu – extrémně jednoduchá japonská technika
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejste špatní, protože jste nemocní!
Priessnitzův obklad
Alfa-lipoová kyselina
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
Hořčík - symbol klidu a míru v těle
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Stresové zatěžování (Tarlovova cysta)

499,- Kč

499,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS