Unikátní horké nápoje zahřejí a vyženou bacily

cm zeleny caj

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Nejběžnějšími infekcemi podzimního a zimního období jsou virová respirační onemocnění – nachlazení a chřipka. Protože řada příznaků těchto onemocnění je společná, je zvláště v počátku někdy obtížné oba typy chorob od sebe odlišit. V popředí stojí bolesti v krku, rýma, zvýšená teplota spojená s bolestí hlavy a svalů, výraznou únavou a malátností. Tato onemocnění se navíc obvykle projevují několika příznaky současně.

Základem každé terapie by měl být zvýšený přísun vhodných tekutin, protože hydratace organismu je v období chřipky a nachlazení velmi důležitá. Na první místo můžeme v tomto případě jednoznačně zařadit horké nápoje. Ty totiž samy o sobě pomáhají zbavit dýchací cesty zahlenění, rozšiřují cévy a celé tělo se tak prohřívá. Horké vodní páry pak přispívají také k prokrvení sliznic.

Této přednosti využívá také unikátní novinka na českém trhu hot drink. Jde o čistě přírodní, silný a účinný rozpustný nápoj s unikátní kombinací 20 bylinných extraktů. Výhodou je, že ho můžete kombinovat s ostatními léky včetně antibiotik, a mohou ho i těhotné a kojící ženy. Účinné látky rozpuštěné ve vodě navíc působí rychleji než obyčejné tablety a snadněji se polykají.

Doslova za pár vteřin tak máte připraven nápoj, který vám pomůže doplnit potřebné tekutiny a zároveň poskytne rychlou úlevu od kašle, rýmy a dalších potíží.