Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Okruh jater podle TČM

01.05.2016
Játra

Čínský pentagram je základním pilířem tradiční čínské medicíny a také detoxikační metody CIC, která z něj vychází. Na každém z pěti jeho cípů se nachází základní mateřský orgán, skrz něhož prochází energie – ta dobrá, ale také ta špatná. Mateřské orgány ji dále transportují do podřízených orgánů. Na špici pentagramu stojí játra. Nejzatěžovanější orgán našeho těla.

Věděli jste, jak ohromnou silou disponují lidská játra? Právě játra ovládají veškeré vazivo v našem těle a také nervový systém. Spolu se slezinou jsou jediným párem orgánů, který má svou vlastní primární energii. A právě odtud se šíří dál, do dalších tkání tohoto okruhu, a brzy také do ostatních orgánových okruhů.

 

okruhem jater se pojí celá řada podřízených orgánů. Nejtěsněji je s nimi svázán žlučník, dále nadledvinky, oči, nervovvý systém, mazové žlázy, penis nebo třeba nehtová lůžka.

 

Játra jsou silná, problémy také

Tradiční čínská medicína i detoxikační CIC metoda jsou si vědomy toho, že drtivá většina zdravotních potíží nevzniká jen tak náhodou. Všechno v našem organismu má svůj vlastní, přesně daný systém. Jakmile je narušen, začne se pozvolna rozpadat, což může trvat několik týdnů, měsíců, ale i let. Vše je se vším propojeno, a proto hledáme-li kořeny problému, obvykle je nenajdeme pouze na jednom konkrétním místě. Tak lehce čitelný a jednoduchý lidský organismus není.

 

V jaterním okruhu se velice často a rády usazují toxiny přijímané spolu s léky, potravou, dále také toxiny, které se uvolňují při prožívání nejrůznějších emocí... Najít zde můžeme zapouzdřená infekční ložiska i toxiny, které jsou jen tak ledabyle rozsypány... Při cílené detoxikaci je možné všechna tato ohniska problémů najít, a to dokonce i ta, která souvisí s lidskou psychikou.

 

Pro základní detoxikaci okruhu jater lze v rámci metody C.I.C. využívat preparáty Joalis LiverDren a LiHerb, oba jsou zaměřeny na celý jaterní okruh a jeho emocionalitu nikoliv jen játra samotná. Častým projevem zatížení jaterního okruhu jsou různé formy alergií a přemrštěných reakcí.

 

Kdo trpí nejvíc?

Slabí na játra bývají alkoholici. Také lidé, kteří prodělali například mononukleózu. Ale třeba také ženy, které berou hormonální antikoncepci. Tím však výčet rizikových skupin zdaleka nekončí. Podle dlouholeta Patologickou energii mají ve svých játrech lidé, kteří v sobě často dusí hněv. Lidé, kteří zažívají existenční strach.

 

Proč právě strach a jaké jsou tělesné projevy toxické zátěže jater, o tom si povíme v některém z dalších dílů našeho seriálu, v nichž také prozradíme šetrné tipy na jaterní očistu organismu.

 

Celková nabídka produktů pro zdravá játra.


Související články:
Tradiční čínská medicína v kostce: Čínský pentagram – znáte ho?
Bylinky a játra
Játra a jejich detoxikace
Projevy toxické zátěže na játrech
Domácí jaterní očistná kúra
Okruh sleziny podle TČM
Okruh plic podle TČM
Projevy toxické zátěže v okruhu plic
Detoxikace podle ročních období – jaro: Okruh jater
Ženy, chraňte si játra!


01.05.2016
zdroj: www.ceff.info
další články v rubrice: Homeopatie


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

363,- Kč

387,- Kč

363,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS