Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Nehtová mykóza? Začněte s léčbou již dnes... (komerční sdělení)

18.03.2010

Již se můžeme těšit na teplé a slunné počasí, které s sebou přináší možnost nošení otevřené obuvi. Měli bychom se však již teď zamyslet, jak budou vypadat naše nohy. Nejsou Vaše nehty žlutě zabarvené, zrohovatělé a drolí se?  Pravděpodobně se jedná o onychomykózu (plísňové onemocnění nehtů), což je onemocnění týkající se především pacientů středního a vyššího věku, přičemž 40 % pacientů se nachází ve věkové skupině nad 65 let.

 

Nehtovou mykózou se můžeme nakazit při kontaktu s infikovanými předměty ve společných sprchách, saunách a bazénech, nebo také zapůjčením ručníku, obuvi, apod. Na nohách se plísním velmi daří, protože zde mají pro svůj život potřebné vlhko a teplo. Dalšími predispozičními faktory jsou např. vaskulární onemocnění, sport, obezita, ortopedické vady a diabetes.

 

 

Abychom se těchto projevů zbavili, je třeba začít bojovat již nyní, protože léčba mykóza trvá obvykle týdny až měsíce. U některých případů výsledky uvidíte, až po plném odrostu nehtů, což trvá 8 až 12 měsíců! Pokud onychomykóza již postoupila až k nehtovému lůžku, hrozí, že bude terapie obtížnější a nemusí být zcela úspěšná. Proto lékaře navštivte, co nejdříve.

 

 

Může se stát, že momentálně tento „kosmetický“ problém nevnímáte a proto se ho nechystáte řešit. Avšak pozor, při zanedbání péče, může dojít k trvalému a bolestivému postižení nehtů. Navíc se infekce může rozšířit na okolní nehty nebo na další členy rodiny.

 

 

K ošetření nehtové mykózy je také možné používat přípravky s čistě přírodním složením, jako je např. tyčinka Nailner Repair. Tento zdravotnický prostředek obsahuje látky, které jsou schopné přeměnit prostředí nehtu tak, aby bylo nepřátelské vůči plísním. Patentovaný způsob přenosu umožňuje účinným látkám rychle proniknout nehtem a bojovat s nehtovou mykózou v jejím zdroji. To má pozitivní účinek na vzhled nehtů během několika týdnů. Používání Nailner Repair je bezpečné a díky jednoduchému aplikátory v podobě tyčinky snadné a rychlé. Tyčinka neteče a dovoluje pohodlné a diskrétní použití.


18.03.2010
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Nikdy nezapomenu na ten pocit beznaděje, strachu co ve mně lékaři vyvolali, na to jak jsem byla jen další nemocná
Co dělají lidé, kteří vypadají mladší, jinak
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Pravidla podzimní detoxikace
Věř si! Jsi krásná a máš velkou hodnotu
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Když se řekne přerušovaný půst
Pro delší a lepší život s vitaminem C

220,- Kč

317,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS