Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Lubrikant vaziva biora (komerční sdělení)

06.09.2005
První neinjekční forma účinné látky vysokomolekulárního hyaluronanu s agrekanem protokolagenu a chondroitinsulfátu. Snížení bolesti a regenerace pohybového aparátu má zatím nejúčinnějšího pomocníka v podobě injekčních přípravků na bazi vysokomolekulárního hyaluronanu získávaného z chrupavek kohoutích hřebenů.

Nevýhodou je jejich vysoká cena a nutnost odborné aplikace. Vpich do intraartikulární štěrbiny je doprovázen rizikem poškození chrupavky a vyžaduje dobrou stabilizaci kloubu. Mnoho pacientů reaguje na injekce nepříznivě. Zlepšují však pohyblivost, snižují bolestivost, lubrikují a regenerují vazivo. Jejich účinnost je nepřímo úměrná stupni pokročilosti degenerativních změn vaziva. To znamená, že v počátečních stadiích je možné očekávat úplný ústup potíží a stav uzdravení. V případě pokročilejší degenerace vaziv je efekt menší a často jen zpomalí proces a sníží spotřebu analgetik. Injekční formy jsou velmi nákladné. Obvyklá kůra má 5 aplikací po 1 ml do kloubu. Cena každé injekce se pohybuje okolo 1500 Kč a pacientova spoluúčast je podstatná. Vysoká cena injekcí souvisí s nutností nákladné purifikace přípravku, který by jinak vyvolával silnou alergickou reakci. Proto jsou indikovány především v těžkých případech a pro oddálení nutnosti zavedení kloubní náhrady.Masážní forma Hylauronanu.
Firma Biora Hodonín jako první vyvinula masážní formu přírodního vysokomolekulárního hyaluronanu, který je možné použít již v počátečních stadiích a jako prevence nejen u sportovců. Přípravek nazvaný Lubrikant vaziva Biora byl schválen a notifikován ministerstvem zdravotnictví ČR jako masážní prostředek. Umožňuje pravidelné dlouhodobé používání široké škále uživatelů. Je na trhu již 7 let a plně se osvědčil. Získal oblibu u mnoha zdravotnických zařízení a špičkových sportovních klubů. Jeho aplikace je nenáročná a přípravek nemá žádné známé nežádoucí účinky ani kontraindikace.Jak se Lubrikant vaziva Biora používá?
Přípravek se nanáší na pokožku v místech bolestivosti, nebo pohybových potíží a vmasíruje jemným krouživým pohybem konečků prstů. Asi po 20 až 30 sec. je vstřebán. Původně kluzký omak mizí, to je známka dostatečného vstřebání. Lubrikant vaziva Biora nezanechává žádné skvrny a neznečistí oděv. Aplikací přípravku klesá bolestivost pohybového aparátu a u sportovců se zvyšuje výkonnost. Tento proces není vždy okamžitý. Masáže je vhodné opakovat i několikrát denně. Při dlouhodobé zátěži, např. sportovním výkonu, dlouhém pochodu a namáhavé práci, se doporučují aplikace před, i v procesu zátěže a bezprostředně po jejím skončení. Vtírá se do pokožky také v oblasti slabin, neboť tam je předpoklad aktivace tvorby vlastního regenerovaného hyaluronanu v lymfatických cestách, které jej distribuují dále. Po dosažení požadovaného účinku, nebo potlačení bolestivosti, je vhodné pokračovat udržovacími aplikacemi. Jednou týdně až měsíčně. Přípravek nemá žádné známé negativní vlastnosti, nebo kontraindikace. Je vhodný na každodenní používání u všech věkových kategorií. Pro vysoký hydratační efekt nedoporučujeme nejméně 2 hodiny po aplikaci vystavení nechráněné pokožky mrazu. Přípravek nezanechává žádné skvrny, neznečisťuje prádlo a není nutné jej odstraňovat.Vysvětlení příčin potlačení bolesti a zvýšení sportovní výkonnosti.
Hyaluronan při masáži proniká do vrstvy živých buněk pokožky a aktivuje tvorbu vlastního hyaluronanu zlepšené kvality. Regeneruje vazivo tak účinně, že potlačuje i proces stárnutí kůže a je využíván i v kosmetických omlazovacích přípravcích. Urychluje také hojící procesy a potlačuje vznik jizev. Hyaluronan zlepšuje lubrikaci, "maže" klouby, svalová vlákna i šlachy. Podílí se také na zlepšené tvorbě chrupavek kloubů. Hyaluronan na sebe váže látky dráždící receptory bolesti a snižuje tak úroveň signálu bolesti v t. zv. SG buňkách páteře. Ty jsou nazývány "brány bolesti", neboť se "otvírají", tedy předávají signál do mozku, až při jisté prahové úrovni. Kombinace snížení úrovně dráždění receptorů bolesti a zvýšení prahové hodnoty "brány bolesti" umožňuje zvýšení sportovní výkonnosti a vysvětluje častý okamžitý ústup bolesti po masáži. Přípravek není anestetikum, analgetikum, nebo anabolikum a není proto považován za doping.Přípravek Lubrikant vaziva Biora naleznete v naší nabídce.


06.09.2005
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS