Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Informační kampaně o rakovině prsu působí více škody než užitku

31.03.2011
Informační kampan o rakovině prsu Po více než 25 let provádí organizace Státní měsíc informovanosti o rakovině prsu (NBCAM)  kampaně, aby „zvýšila informovanost o rakovině prsu, podělila se o informace o nemoci a poskytla větší přístup k diagnostickým technikám“. Ale od doby, kdy začaly tyto kampaně, zůstala úmrtnost na rakovinu prsu prakticky na stejné úrovni, zato se zvýšil počet žen, které bez příčiny podstupují nebezpečné léčebné praktiky kvůli nemoci, kterou ani nemají.

Skupiny jako Americká společnost pro rakovinu (ACS), Národní ústav pro rakovinu (NCI) a Léčebná nadace Susan G. Komen všechny podporují akce na zvýšení informovanosti o rakovině prsu (www.naturalnews.com/breast_cancer.html), mezi něž patří nátlak na ženy, aby se každoročně nechaly vyšetřit na mamogramu (www.naturalnews.com/mammograms.html) a aby podstupovaly konvenční léčbu (www.naturalnews.com/treatments.html), a to chirurgickou, ozařovací a chemoterapii při prvních známkách nádoru. Ale mnoho profesorů, vědců a profesionálů z oboru zdraví (www.naturalnews.com/health.html) nyní říká, že tyto programy a doporučení se nejen míjejí pozitivními výsledky, ale naopak poškodily mnoho žen.„Myslím, že si lidé neuvědomují, že zde není žádný pokrok (dosažený programy informovanosti o rakovině prsu (www.naturalnews.com/cancer.html)),“ říká Fran Visco, předsedkyně Národní koalice rakoviny prsu, který je citován v nedávném článku v Los Angeles Times. Visco udává statistiky, které ukazují, že počet úmrtí na rakovinu prsu se od roku 1990, od začátku kampaní, snížil pouze o 2%, což je statisticky nevýznamný údaj.Dr. H. Gilbert Welch z Darmouthského institutu pro zdravotní politiku a klinickou praxi vysvětlil, že kampaně za informovanost o rakovině prsu zklamaly v tom, že nedrží krok s pokrokem ve výzkumu rakoviny prsu (www.naturalnews.com/research.html), včetně nového výzkumu, který ukazuje, že většina objektů zjištěných mamografií (www.naturalnews.com/mammography.html) není vůbec zhoubná. Ale výsledkem nepřetržitého sledování (www.naturalnews.com/screening.html) je, že milióny žen jsou nakonec léčeny drahými postupy, které mohou být i život ohrožující, kvůli změnám, které by jim vůbec neuškodily (www.naturalnews.com/cancers.html).Nedávná přednáška publikovaná v New England Journal of Medecine soudí, že na každou ženu, které mamogram pomůže, je asi 15 dalších, kterým je diagnóza i léčba určena chybně. Ale z důvodu kampaní informovanosti, které stále straší ženy a nutí je k zastaralé a nevědecké metodě přístupu k této nemoci (www.naturalnews.com/disease.html), je mnoho žen stále ochotno účastnit se konvenčního sledování a léčebných programů, i když jim tyto programy způsobují nakonec zbytečnou škodu a možná i smrt.

 

Měsíc informovanosti o rakovině prsu byl založen farmaceutickou společností

Rychlý pohled do historie organizace Měsíc informovanosti… odhaluje, že jejím financujícím sponsorem je AstraZeneca, multinacionální farmaceutická společnost (www.naturalnews.com/companies.html), která vyrábí léky proti rakovině prsu, jako Arimidex, Tamoxifen, Faslodex a Zoladex. A co bylo původním proklamovaným cílem organizace? Propagovat mamografii jako nejúčinnější zbraň v boji proti rakovině prsu.Většina čtenářů Natural News (www.naturalnews.com/NaturalNews.html)  již ví, že mamografie je rozsáhle neefektivní a škodlivá zdraví. Mamogramy nerozlišují mezi neškodnými a zhoubnými nádory (www.naturalnews.com/tumors.html), a pumpují do ženských prsů řádnou dávku radiace, která případně může způsobit tvorbu nádorů. Ale pro jednu věc jsou mamogramy dobré: nashromáždí spoustu diagnóz rakoviny prsu.Před tím, než existovaly mamogramy, bulky v prsou nebyly takovým strašákem jako dnes. Ale dnes i jinak zdravé ženy jsou pravidelně sledovány a je jim sdělováno, že nalezený nádor si vyžaduje okamžitý zásah, i když naprostá většina z nich je neškodná. Někdy se u žen vyvine škodlivý nádor skutečně v důsledku mamogramu, což má za následek tytéž zásahy. Jinak řečeno, farmaceutické společnosti (www.naturalnews.com/companies.html) jako AstraZeneca v každém případě ze systému mamogramů mají rozsáhlé zisky.Welch říká: „U informačních kampaní a ochranných spolků pacientů je to běžný problém. Když se podíváte na jejich financování, často najdete farmaceutickou společnost nebo výrobce přístrojů, který má zájem na rozšíření množství lidí s touto chorobou, což mu přináší zisky.“Laurie Casaday, mluvčí organizace Měsíc informovanosti… a senior manager pro onkologické zboží firmy AstraZeneca však toto popírá. Trvá na tom, že v programu nejde o „prodej léků proti rakovině prsu“, ale naopak o zajištění „informovanosti žen ohledně zdraví prsů.“ (www.naturalnews.com/breast_health.html)Kdyby organizaci skutečně šlo o poučení žen o zdraví jejich prsů, uznala by narůstající vědecké důkazy, které popírají účinnost mamografie a konvenční léčby rakoviny prsu, a následkem toho by zastavila používání strach šířících kampaní k přesvědčení žen, aby se vydaly touto cestou. Ale k tomuto scénáři pravděpodobně nikdy nedojde, protože kdyby tak bylo učiněno, AstraZeneca a jiné farmaceutické společnosti by zaznamenaly obrovský pokles příjmů z důvodu menšího počtu falešných diagnóz.Více o podvodech s rakovinou prsu si můžete přečíst ve zvláštní zprávě NaturalNews, pod názvem Podvod s rakovinou prsu - Breast Cancer Deception. (www.naturalnews.com/Report_Breast_Cancer_Deception_0.html)

 

Předcházejte rakovině prsu přirozeně

Skutečná informovanost o rakovině prsu spočívá v podniknutí aktivních kroků na zlepšení zdraví přirozenou cestou, jak v oblasti výživy, tak v oblasti prostředí. To zahrnuje udržování optimální hladiny vitamínu D v krvi (www.naturalnews.com/027204_cancer_Vitamin_D_brst_cancer.html), vyhýbání se toxinům, které způsobují rakovinu (www.naturalnews.com/020760_brst_cancer_environmental_toxins.html) a konzumace množství zeleniny, která je bohatá na protirakovinné látky (www.naturalnews.com/024536_cancer_women_brst.html).


31.03.2011
autor: Ethan Huff
zdroj: www.orgo-net.blogspot.com (www.naturalnews.com/z030056_breast_cancer_awareness.html)
další články v rubrice: Prevence


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

339,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS