Harmonie zdraví, krásy a vitality

cm harmonie zdravi krasy a vitality

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

„Mojí snahou je změnit pohled lidí na výběr a přípravu pokrmů, které následně zabezpečí dlouhý a kvalitní život.“ Často mi píšou mladé maminky, jestli tuto moji stravu mohou konzumovat i při kojení a hubnutí.

Tady je výpověď dvou z vás:

 

Dobrý den, paní Antónie,

Ráda bych Vám velmi poděkovala. Vaše knížka mně velmi pomohla, a nejenom mně, ale i celé rodině.

Je mi 29 let a v srpnu, po porodu mého syna, se mi objevil ekzém na ruce, který se mi velmi zhoršoval. Poté i můj malý syn měl na obličeji ekzém, který ho velmi svědil. Na doporučení mé úžasné kinezioložky jsme si s maminkou koupily Vaši knihu. Přemýšlela jsem, že počkám, až přestanu kojit, ale nějak mi to nedalo a říkala jsem si, že si malý taky zaslouží všechnu tu stravu dostávat do tělíčka. Všichni mě od toho odrazovali, že se to při kojení nemá, ale nedala jsem se přesvědčit. S maminkou jsme obě začaly a během pár dní jsme si jídlo zamilovaly a už se těšily, co dobrého si zase připravíme. Velmi nás nadchla jednoduchá příprava některých jídel a kombinace koření, které jsme vůbec nepoužívaly. Pomalu se přidal i přítel a otec. Už po dvou týdnech se mi viditelně zmírnil ekzém, nejenom mně, ale i malému. Synek sice ze začátku kadil při každém prdíku, ale to se vše upravilo, přestalo ho bolet bříško, začalo mu i více chutnat mé mléko (a to jsem měla obavy, že mi mléka ubývá a že už šestý měsíc nebudu moci kojit), ale vše se zázračně upravilo a začala jsem mít dostatek mléka a malý dokonce v noci spinkal déle, a to je něco úžasného.

I moje celková únava je pryč a mám spoustu energie. Také moje maminka se cítí o hodně lépe, jí teď velmi pravidelně, nechodí ďobat dobroty mezi jídly a vůbec nemá chuť na sladké tak, jako předtím.

Jsem šťastná, že jsme našli něco, co pomáhá nám všem, je to velmi dobré a hlavně zdravé a máme to rádi všichni.

Ještě jednou mockrát děkujeme,

Blanka s rodinou.

 

Dobrý den paní Antónie, v neděli jsem skončila první 28denní cyklus a tady jsou výsledky: Váha: mínus 9,20 kg, míry: přes prsa – 8 cm, nad pasem – 10 cm, břicho – 6 cm, stehno nad kolenem – 5 cm, lýtko – 2,5 cm, kotník – 1 cm. Výsledky mě moc potěšily a hned včera jsem naběhla na druhých 28 dní, podle vaší knihy – Zhubněte jednou provždy – Najezte se do štíhlosti… Doufám, že moje výsledky budou, díky Vám, čím dál lepší.

Děkuji.

 

Moje stravování není jen o detoxikaci, ale o harmonizaci. Při správné stravě, která nezatěžuje trávicí trakt, se tělo zbavuje toxinů úplně přirozeně. Nedoporučuji žádné rychlé a agresivní přípravky na čištění organismu, protože správně volená strava to udělá postupně a úplně přirozeně. „28čka“ doplňuje živiny. Pokud maminky správně pochopí signalizaci určitých problémů po nástupu na můj harmonizační program, dokážou velmi rychle reagovat, upravit SVŮJ zdravotní stav, a tím předejít i zdravotním problémům u miminka. Do mléka se dostává jen 1 % z přijaté stravy. Ostatní látky se utvářejí ze zásob těla matky. Dříve, když lidé přijímali kvalitativně hodnotnější jídlo, měly děti méně zdravotních problémů, než je tomu dnes. V dnešní době je generace mladých žen často nastavená na rychlé, sice chutné, ale na živiny prázdné jídlo. Slabě zásobené tělo matky tím pádem nemůže následně tvořit potřebné enzymy, a tím zabezpečit dostatečnou hormonální činnost a podpořit imunitní systém nejen pro ni samotnou, ale i pro narozené miminko.

 

Zamyslete se nad tím, prosím, i vy, které se teprve připravujete na roli maminky. Držím vám palce, protože na Vás závisí zdraví další populace.

 

Ukázka z knihy Harmonie zdraví, krásy a vitality.