Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Harmonie zdraví, krásy a vitality

18.12.2013
Harmonie zdraví, krásy a vitality
„Mojí snahou je změnit pohled lidí na výběr a přípravu pokrmů, které následně zabezpečí dlouhý a kvalitní život.“ Často mi píšou mladé maminky, jestli tuto moji stravu mohou konzumovat i při kojení a hubnutí.

Tady je výpověď dvou z vás:

 

Dobrý den, paní Antónie,

Ráda bych Vám velmi poděkovala. Vaše knížka mně velmi pomohla, a nejenom mně, ale i celé rodině.

Je mi 29 let a v srpnu, po porodu mého syna, se mi objevil ekzém na ruce, který se mi velmi zhoršoval. Poté i můj malý syn měl na obličeji ekzém, který ho velmi svědil. Na doporučení mé úžasné kinezioložky jsme si s maminkou koupily Vaši knihu. Přemýšlela jsem, že počkám, až přestanu kojit, ale nějak mi to nedalo a říkala jsem si, že si malý taky zaslouží všechnu tu stravu dostávat do tělíčka. Všichni mě od toho odrazovali, že se to při kojení nemá, ale nedala jsem se přesvědčit. S maminkou jsme obě začaly a během pár dní jsme si jídlo zamilovaly a už se těšily, co dobrého si zase připravíme. Velmi nás nadchla jednoduchá příprava některých jídel a kombinace koření, které jsme vůbec nepoužívaly. Pomalu se přidal i přítel a otec. Už po dvou týdnech se mi viditelně zmírnil ekzém, nejenom mně, ale i malému. Synek sice ze začátku kadil při každém prdíku, ale to se vše upravilo, přestalo ho bolet bříško, začalo mu i více chutnat mé mléko (a to jsem měla obavy, že mi mléka ubývá a že už šestý měsíc nebudu moci kojit), ale vše se zázračně upravilo a začala jsem mít dostatek mléka a malý dokonce v noci spinkal déle, a to je něco úžasného.

I moje celková únava je pryč a mám spoustu energie. Také moje maminka se cítí o hodně lépe, jí teď velmi pravidelně, nechodí ďobat dobroty mezi jídly a vůbec nemá chuť na sladké tak, jako předtím.

Jsem šťastná, že jsme našli něco, co pomáhá nám všem, je to velmi dobré a hlavně zdravé a máme to rádi všichni.

Ještě jednou mockrát děkujeme,

Blanka s rodinou.

 

Dobrý den paní Antónie, v neděli jsem skončila první 28denní cyklus a tady jsou výsledky: Váha: mínus 9,20 kg, míry: přes prsa – 8 cm, nad pasem – 10 cm, břicho – 6 cm, stehno nad kolenem – 5 cm, lýtko – 2,5 cm, kotník – 1 cm. Výsledky mě moc potěšily a hned včera jsem naběhla na druhých 28 dní, podle vaší knihy – Zhubněte jednou provždy – Najezte se do štíhlosti… Doufám, že moje výsledky budou, díky Vám, čím dál lepší.

Děkuji.

 

Moje stravování není jen o detoxikaci, ale o harmonizaci. Při správné stravě, která nezatěžuje trávicí trakt, se tělo zbavuje toxinů úplně přirozeně. Nedoporučuji žádné rychlé a agresivní přípravky na čištění organismu, protože správně volená strava to udělá postupně a úplně přirozeně. „28čka“ doplňuje živiny. Pokud maminky správně pochopí signalizaci určitých problémů po nástupu na můj harmonizační program, dokážou velmi rychle reagovat, upravit SVŮJ zdravotní stav, a tím předejít i zdravotním problémům u miminka. Do mléka se dostává jen 1 % z přijaté stravy. Ostatní látky se utvářejí ze zásob těla matky. Dříve, když lidé přijímali kvalitativně hodnotnější jídlo, měly děti méně zdravotních problémů, než je tomu dnes. V dnešní době je generace mladých žen často nastavená na rychlé, sice chutné, ale na živiny prázdné jídlo. Slabě zásobené tělo matky tím pádem nemůže následně tvořit potřebné enzymy, a tím zabezpečit dostatečnou hormonální činnost a podpořit imunitní systém nejen pro ni samotnou, ale i pro narozené miminko.

 

Zamyslete se nad tím, prosím, i vy, které se teprve připravujete na roli maminky. Držím vám palce, protože na Vás závisí zdraví další populace.

 

Ukázka z knihy Harmonie zdraví, krásy a vitality.


Související články:
Zhubněte jednou provždy 2 – Domácí chléb
Tentokrát zhubnete: pro zdraví
Toxické kovy a jejich působení na naše zdraví
Tajemství uzdravování a omlazování organismu - Jak zlepšit zdraví a krásu celého těla metodou "IN"
Jak najít rovnováhu v péči o nemocného člověka


18.12.2013
autor: Mgr. Antónia Mačingová
další články v rubrice: Výživa


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS