Detoxikace pro vytížené maminky

Mámy jsou andělé bez křídel. Vždy nablízku, vždy s láskou a porozuměním… Jediné mámino pohlazení je lepší než prášek na spaní. Jeden mámin úsměv zahřeje víc než slunce a každá mámina vráska je důkazem její starostlivosti a péče. Role maminek je nezastupitelná, nádherná… a nesmírně náročná.

Dnešní ženy jsou pořád stejně statečné a silné a, kromě výchovy dětí, běžně zvládají i leckdy náročná zaměstnání. Navíc jsou to většinou právě ony, kdo drží rodinu pohromadě, starají se o teplo rodinného krbu a řešení vztahových problémů. Není divu, že přijdou dny, kdy se cítí vyčerpané, unavené a ve stresu.

Nejčastější psychické potíže maminek jsou:

  • únava z nevyspání (která ústí v chronickou nespavost)
  • pochybnosti o sobě (své roli manželky a matky)
  • nedostatek času na sebe
  • apatie

Když se k těmto stavům přidá například hádka s partnerem či manželem, finanční problémy nebo například starost o nemocné dítě, vzniká další škála negativních emocí.

Pomoc z přírody

Všem ženám, bez rozdílu věku, je určený kontryhel, rostlinka, která má na jejich hormonální systém i psychiku přímo blahodárné účinky. Na škodu není ani popíjení meduňkového čaje, zvláště pak před spaním. Meduňka má uklidňující účinky na celý nervový systém, pohladí také zažívací trakt a navíc příjemně chutná.

Z hlediska řízené a kontrolované detoxikace, je stresovaný organismus ideálním prostředím pro usazování toxinů a oslabování imunitního systému. A to už je jen krok k vytvoření toxických ložisek a celé škále zdravotních problémů, které se mohou donekonečna opakovat.

Zpět nahoru

CHCETE SE PŘIHLÁSIT K ODBĚRU MAGAZÍNU CELOSTNÍ MEDICÍNY?

Přihlaste se k odběru novinek z webu Celostnimedicina.cz a už Vám neunikne ani jedna zajímavost ze světa celostní a alternativní medicíny.