Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Cysty a jiné nezhoubné novotvary

14.06.2013

Výskyt cyst a jiných nezhoubných novotvarů kdekoliv v těle doporučuji považovat za varovný signál ukazující na zvýšené riziko rakoviny do budoucna. Jejich nález kdekoliv v těle by měl vyburcovat člověka k zásadní změně životního stylu. Kdyby šlo o takový nález v naší rodině, bez ohledu na budoucí výsledky upřesňujících vyšetření bych doporučil rovnou reagovat, jako by šlo o rakovinu.

 

Z produktů doporučuji Cordyceps Premium 90 kapslí. Obsahuje nejsilnější životabudič, s jakým jsem se dosud setkal.

 

V dávkách velmi nízkých a cenově dostupnějších významně snižuje únavu a aktivuje regenerační rezervy organismu. Může být užíván v tak vysokých dávkách, jak jen dovoluje finanční situace. Z toho, co o Cordycepsu znám, tipuji, že by se tento produkt mohl užívat v maximální dávce až 8 tablet denně. Je to váhový ekvivalent staršího produktu, který dříve užívali naši olympionici. Ještě vyšší dávka sice nedělala žádné potíže, jen už to byla zbytečná investice - výkon dále nestoupal.

 

Totéž můžeme aplikovat i pro boj s nemocí. Cordyceps nikterak nevadí antidopingovým komisím, ani když je užívaný přímo v průběhu sportovní události (např. během olympiády). Toto je dobré vědět, aby klient neměl obavu, že jde o nějaké stimulans, která jen dočasně vyždímá organismus za cenu pozdějšího rizika. To u Cordycepsu nehrozí, pracuje jiným způsobem, aktivujícím rezervní regenerační potenciál organismu.

 

Naopak i při zcela malém, ale dlouhodobém dávkování se může naplno projevit s tím související jiný velmi zajímavý účinek - zpomalování procesů stárnutí. Neužívat pozdě odpoledne nebo večer – přebytek vitality by mohl bránit ve spánku.

 

Jen tak na okraj:

Při dostatečně dlouhém podávání cordycepsu máme hlášené regenerace děložního čípku. Klientky nemusely na původně plánovanou operaci (tzv. konizaci) děložního čípku, protože prekanceróza se "prostě ztratila".

 

Pokud jsou cysty a nezhoubné novotvary v hormonálně citlivých tkáních, osvědčila se přírodní látka složitě zvaná indol-3-karbinol, zkráceně I3C. Nejvyšší obsah I3C je v produktu GynMax. Je nejnovějším pokračovatelem mnohaleté zkušenosti žen odmítajících operace, které jsou zcela zbytečné z hlediska přírodní medicíny - viz článek GynMax pro neoperační odstranění myomů a cyst

 

Pro zvýšení šance na dlouhý život bez nemocí je rozhodující, co všechno je člověk ochoten změnit ve svém dosavadním sebezničujícím životním stylu, který jej přivedl až k varovné tvorbě cyst či jiných nežádoucích útvarů v těle. A opět je vhodné brát si za příklad boj s rakovinou, i když máte "jen" cystu nebo nějaký jiný nezhoubný novotvar.

 

Doporučuji pozorně prostudovat tento film, je opravdu úžasný, doporučuji shlédnout až do konce, protože tam o sobě vypráví lidé, kteří dokázali vybojovat se svou rakovinou vítěznou bitvu.

 

VIDEO: Léčba rakoviny zevnitř

 

Následující knihu napsala paní, která také přežila rakovinu a v této knize shrnuje své osobní zkušenosti. Kniha zdůrazňuje tzv. psychosomatické souvislosti ( nebo-li že nemoci těla vznikají jako důsledek chyb v psychice):

 

Miluj svůj život (Louise L. Hay)

 

Podobně jako u rakoviny, také u nezhoubných bujení doporučuji přejít na vegetariánskou ZÁSADOTVORNOU stravu a PŘESTAT JÍST MASO včetně ryb. To se osvědčilo mnoha klientům, proč by se to neosvědčilo i vám? Chronické překyselení organismu se v přírodní medicíně považuje za největší zdroj všech druhů zhoubného bujení a nejspíše to platí i pro bujení nezhoubná, cysty nevyjímaje. Sumář informací a užitečných odkazů najdete v článku:

Překyselení dokáže poškodit cokoliv v lidském organismu

 

Ještě náročnější, ale s výbornými výsledky, je ŽÍT NĚKOLIK TÝDNŮ JEN NA ZELENIVOVÝCH ŠŤÁVÁCH. Na internetu najdete řadu svědectví lidí, kterým tako extrémní očistná kůra zachránila život a odstranila z těla rakovinu, občas i ve zdánlivě „nevyléčitelném“ stadiu. Nebo-li co nejvíce čerstvého ovoce a syrové zeleniny a raději nekonzumovat žádný cukr, žádné sladkosti a žádný alkohol, protože způsobují opravdu velké překyselování organismu.

 

Kdekdo to už ví, skoro nikdo toho nedbá a pak se nelze divit tomu, že v České republice už rakovina zaútočí na každého třetího občana, a každý čtvrtý na ni také zemře. Mezi třetinou a čtvrtinou je rozdíl jediné dvanáctiny. Takže jen každý dvanáctý člověk s rakovinou stihne zemřít na něco jiného. Takže nevěřme proklamovaným „úspěchům“ oficiální medicíny.

 

Skutečná prevence není vůbec o tom najít rakovinu včas – to je zase jen něčí byznys. Skutečná prevence znamená žít tak, abychom žádnou rakovinu ani žádné jiné třeba „jen“ nezhoubné bujení či cysty vůbec nedostali.

 

Budete-li mít další doplňující dotazy, rád Vám na ně odpovím v naší internetové poradně.

 

Když člověk vykročí na cestu za novým zdravějším životním stylem, jde to většinou jen pomalu. Jsme rádi za každého člověka, který se s naší pomocí na tuto cestu vydal.


14.06.2013
autor: MUDr. Ladislav Šafránek
další články v rubrice: Nemoci


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

136,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS