Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Co je vlastně imunita, k čemu slouží a co znamená pro naše zdraví? (komerční sdělení)

10.10.2017
Imunita

Imunita je schopnost našeho organismu odolávat (bránit se) vnějším a vnitřním vlivům, například nemocem, různým látkám, nebo také stresu. Podívejme se, co to znamená z hlediska fyziologického. V podstatě se jedná o schopnost našeho organismu vhodně a dostatečně se bránit a udržovat svou přírodní biologickou funkčnost. Náš organismus je nádherné složení atomů vykonávající mnoho miliard reakcí každou vteřinu. A k tomu, aby naše tělo mohlo zdravě vykonávat veškeré nezbytné reakce, potřebuje katalyzátory.

Katalyzátor

Katalyzátor je látka, vstupující do chemické reakce, urychluje ji (nebo zpomaluje) do rovnovážného stavu, a přitom z ní vystupuje nezměněná. A v našem organismu jsou to stopové prvky/minerály které tuto roli vykonávají. A pro dobré zdraví je nezbytné, aby nás organismus měl k dispozici dostatek (kvalitativní a kvantitativní) těchto katalyzátorů, aby katalýzy probíhaly biologicky a my byli zdraví. Běžně je náš organismus vytěží ze zdravé a pestré stravy. Ale mohou být období, kdy náš organismus nedostává v množství a kvalitě to, co potřebuje, v potravinách, které jsou k dispozici. V období změny teplot, stresu, různých životních otázek, emocí, absence slunce, přechodu sezón atd. organismus vyžaduje to, co sám nezíská.

 

Jakmile nastane nedostatek těchto katalyzátorů, náš organismus se oslabuje, a tím se stává napadnutelný. Ať to je pouhá únava, nachlazení, horečka atd., toto vše ukazuje, že naše tělo potřebuje pomoci.

 

Schéma imunity

Schéma imunity

 

Ideální je, když si můžeme pomoci i preventivně, přírodně a biologicky, aby náš organismus byl podpořen v „citlivých“ obdobích, jako je přechod z léta na zimu. Méně slunce, větší teplotní rozdíly (naše tělesná teplota se pohybuje kolem 36,5 °C), a tím musí například více ohřívat studený vzduch, který vdechujeme, ohřívat celé tělo potřebuje též mnohem více energie, přechody z tepla (byt) do zimy (venku) jsou pro náš organismus náročnější atd.…

 

Pro udržení vhodné imunity doporučujeme, pokud možno preventivně, v případě únavy, nachlazení nebo antibiotik atd., užívat přírodní, biologické, speciálně složené ROZTOKY BIOLIGO.

 

Pro přírodní a biologické posílení imunity je v tomto směru určen především SIRUP OTCE MICHALA BIOLIGO 20 který obsahuje nejen stopové prvky, ale i esenciální oleje a propolis (přírodní antibiotikum včel).

 

SIRUP OTCE MICHALA užívejte v dávce 2 – 5ml pod jazyk, nechte 1 minutu a poté spolkněte. Pokud možno 10 minut před jídlem. Neužívat po 17. hodině, neboť je povzbuzen organismus, je nám dobře, ale usínáme později.

Dávkování záleží na stavu a potřebě organismu. Když se cítíme unaveni a něco na nás „leze“, při nachlazení..., je vhodné užívat 3 dávky denně. Preventivně stačí 1 nebo 2krát týdně.


Související články:
Celková a globální oligoterapie - Proč užívat preventivně i opravně přírodní biologickou podporu pro naše zdraví?
Imunita - nezbytné stopové prvky a minerály
Odkyselení a remineralizace - Vyzkoušejte, ucítíte změny


10.10.2017
komerční sdělení
autor: Pierre Bohac
další články v rubrice: Etikoterapie


 
Priessnitzův obklad
Hemofilové nákazy
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Není losos jako losos
Červený čaj neboli Pu-Erh
Význam železa ve stravě
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Jak vyčistit ucpané cévy?
Laktóza - skrytý problém

549,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS