Chci takové přípravky, které mohu používat kdykoli, kdekoli a bez omezení!

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Mnoho z nás čím dál tím častěji trápí pocit suchých očí, který je způsobený důsledkem vlivů okolního prostředí, jako je vítr, slunce, suchý vzduch, slaná voda, kouř, nadměrné světlo, klimatizace, vytápění nebo dlouhodobé používání počítače.

Abychom odstranili nepříjemný pocit a zajistili očím úlevu, je zapotřebí udržovat oční povrch zvlhčený a hydratovaný. K tomuto používáme nejčastěji oční kapky.

Mnohdy se však stane, že si potřebujeme nakapat kapky v situaci, která nám aplikaci zrovna neulehčuje, nebo vůbec neumožňuje. Např. nemáme zrcadlo, sedíme v místnosti plné lidí a o co horší je, že kapání očí nemáme zrovna v oblibě.

Revoluční alternativou aplikace očních přípravků jsou oční spreje. Jejich aplikace je praktická, pohodlná, rychlá a zvládne ji každý. Mnoho uživatelů si oční spreje oblíbilo kvůli jejich jednoduché aplikaci. Oční sprej jednoduše nastříkáte na zavřené oční víčko ze vzdálenosti cca 10cm, poté stačí pouhých 5 sekund ponechat víčko zavřené, aby obsažené lipozomy dostaly účinnou látku na okraj víčka a tím zajistily její dopad na povrch oka.

Sprejová forma má mnoho benefitů. Díky aplikaci přes zavřená oční víčka nemusíte řešit nepříjemnosti s kapáním očních kapek do očí, nedochází k přímému kontaktu s okem a tím pádem nedochází k rozmazanému a rozostřenému vidění po aplikaci. Tohle ocení zejména řidiči nebo lidé obsluhující stroje a zkrátka všichni, kteří potřebují po aplikaci pokračovat v jakékoliv činnosti.

Znamená to, že oční spreje můžete používat, kdykoliv, kdekoliv a bez omezení.