Bradavice – jak na ně s pomocí přírodní medicíny

Klienti z naší internetové poradny si občas ztěžují, že na bradavice nenašli nic spolehlivě fungujícího. Co někomu pomohlo, na jiném selhalo. Naštěstí i zde má přírodní medicína spolehlivější a současně i šetrnější postupy, než je všelijaké vypalování či mrazení, běžné v oficiální medicíně. Pokud bradavice vzdorují likvidaci nebo se znovu vrací, je třeba především pátrat po vnitřní příčině snížené imunity kůže.

Snížení lokální imunity může být způsobeno řadou různých příčin – viz tento článek: Akné, ekzémy a jiné kožní či slizniční problémy jako projev vnitřní intoxikace.

Z lokálních prostředků doporučuji na bradavičky lokálně aplikovat Epigen Intimo 60 ml.

Jen poznamenávám, že našim klientům se většinou osvědčuje delší doba aplikace, než je uvedena na obalu. Někteří uváděli až několik týdnů bez jakýchkoliv nežádoucích účinků. Preparát je opravdu velmi šetrný, proto jej lze použít i v intimních partiích.

Důležité je vědět, že k uvedeným potížím často dochází vlivem chronického překysel-ování organismu a vlivem intoxikací s tím souvisejících. Překyselení a intoxikace mimo všech ostatních škod způsobují i snížení obranyschopnosti organismu vůči jakýmkoliv infekcím.

Sumář informací a další odkazy k tomuto tématu najdete zde:

Zpět nahoru

NOVÉ ČLÁNKY KAŽDÝ TÝDEN ZDARMA NA VÁŠ E-MAIL?

Přihlaste se zdarma k odběru novinek z webu Celostnimedicina.cz a už Vám neunikne ani jedna zajímavost ze světa celostní a alternativní medicíny.