Alergie je velká výzva dneška

cm holcicka louka

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Jsme čím dál tím více citlivější, přibývá alergií… V současném světě neustále přibývá lidí, kteří mají alergii. Vypovídá to něco o našem zevním světě, ale také o naší citlivosti na tento svět. Ekologové varují a politici rozhodují. A v tomto světě žijeme a snažíme se přežít.  Alergie je vlastně přemrštěná reakce organizmu na zevní svět. Na jaře mají lékaři spoustu práce s prostými sennými rýmami, konjuktivitidami a podobnými alergickými reakcemi. Na toto alergické období je třeba se připravit již v zimě.

Zlepšit dietní návyky, ale také pracovat na vlastní organické reaktivitě ve smyslu snížení organické zátěže. Antihistaminika pracují pouze při zvýšeném výronu histaminu z buněk, tedy již ve fázi alergie. Ale my máme možnost transformovat naši reaktivitu daleko dříve a nechemicky.

Bylinář opět přichází s klidnou a vytrvalou silou přírody i v této oblasti. Přípravek na alergii působí celo-tělově při vnitřním podávání. Obsahuje byliny, které zklidňují a vyrovnávají hladinu reaktivity organizmu a při dlouhodobém užívání mají velmi pozitivní vliv na alergický terén. Je vhodné používat tento přípravek i v alergickém terénu, který přichází dědičně.

Tedy před nadcházejícím alergickým obdobím velmi jednoduchým způsobem připravujeme tělo na náraz zevních alergenů. Zvýšíme pitný režim celkový a do 3dcl vody přidáme l lžičku bylinného extraktu na alergii ráno a večer a pokračujeme celé alergické období. Faktem zůstává, že bylinné působení nepřichází hned, ale trvá jednu až dvě sezony léčby, než se dostaví výrazný efekt.

Byliny v na alergii tedy působí harmonizačně a transformačně na člověka, který při dlouhodobém užívání změní svoji reaktivitu na zevní svět a může užívat daleko méně hormonálních a antihistaminových tabletek. Věnujte tedy pozornost tomuto vynikajícímu extraktu, který nyní BYLINÁŘ poskytuje na internetových stránkách. Alergie má vzestupnou tendenci a je třeba velmi účinně proti tomuto jevu bojovat.

Bylinný přípravek na alergii je složen z extraktů bylin, které lze s úspěchem využít při přecitlivělosti organizmu na zevní i vnitřní vlivy. Vyrovnává svým působením reaktivitu a harmonizuje organizmus. Pomocně působí při alergiích, senných rýmách. Též svým vlivem zlepšuje trávení. Má protizánětlivé účinky na všech sliznicích a příznivě působí při psychickém přepětí a neuralgiích. Podporuje svým účinkem hormony nadledvinek, které přispívají v léčbě alergií.

Přípravek je tedy vhodný při:

  • alergiích, senných rýmách,
  • zlepšuje obranyschopnost při opakovaných infekcích horních cest dýchacích,
  • zánětlivých slizničních obtížích,
  • chronických zažívacích obtížích.