Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Víte, že žralok netrpí rakovinou? (komerční sdělení)

14.10.2014
Žralok

Ano, je to tak - žralok nikdy netrpí rakovinou, protože je na to od přírody vybaven silnou imunitou.  Na téma rakoviny a jiných onkologických onemocnění bylo napsáno mnoho článků a není nutné zde znovu opakovat a zdůrazňovat, že sdělení onkologické diagnózy je vždy nečekaná zpráva, která každému změní život.

Ano, vlivem prostředí, ve kterém žijeme, počet onkologických případů velmi přibývá. Taky je známá skutečnost, že úspěšnost léčby závisí na stádiu, ve kterém se na nádor přijde, tzn. čím dříve, tím lépe. Samozřejmě je nejlepší se s touto nemocí nepotkat vůbec, ale když už přišla, tak je důležité se nevzdávat a bojovat!

 

V současnosti se medicínsky bojuje s rakovinou a jinými nádory buď radioterapií (ozařováním) nebo chemoterapií (aplikací chemických látek). Obě metody jsou účinné a lékaři vždy určí tu vhodnější individuálně podle druhu a aktuálního stavu. Úspěšnost léčby onkologických nemocí se stále zvyšuje.

 

Jenže při obou metodách dostává tělo pořádně zabrat (je to nutné, aby se zničila ložiska) a objevují se nežádoucí vedlejší projevy těchto terapií, které dokáží pacienta dočasně vyřadit z běžné činnosti jako nadměrná únava, zažívací potíže, bolesti hlavy, kožní problémy, úbytek vlasů, … Navíc při těchto terapiích dochází k poškození i zdravých buněk, které se musí znovu regenerovat.

 

Na potlačení těchto vedlejších projevů se často doporučuje zvýšit dávku antioxidantů formou doplňků stravy. Jenže není antioxidant jako antioxidant.

 

Již dlouho je na světovém trhu (a několik let taky už u nás) produkt - doplněk stravy, který dokáže významně pomoci při léčbě s rakovinou a až neuvěřitelně potlačit zmíněné vedlejší účinky.

 

Není to „jen“ silný antioxidant, který dokáže likvidovat škodlivé volné radikály vzniklé při terapii, ale i urychluje regeneraci a usnadňuje opravu poškozených buněk. A navíc značně posiluje oslabenou vlastní imunitu, dodává energii a zmírňuje únavu.

 

Jedná se o australský produkt SQUALENE 1000, což je extrakt z oleje ze žraločích jater. Obsahuje unikátní koncentraci 1000 mg čistého squalinu - látky, která patří k základním a pro tělo nepostradatelným látkám. Nejvíce této výjimečné látky squalinu obsahuje tkáň ze žraločích jater žraloka hlubinného žijícího v Jižním Pacifiku.


Squalene

 

Příznivý účinek squalinu při onkologických terapiích byl potvrzen mnoha vědeckými studiemi.

A zároveň bylo prokázáno, a miliony lidí po světě ověřeno, blahodárné působení squalinu ve snížení rizika výskytu celé řady dalších vážných chorob. Navíc zpomaluje proces stárnutí, zlepšuje vzhled kůže, aj. Užívání představuje i vhodnou prevenci před vznikem onkologických nemocí.

 

Za několik let přítomnosti tohoto produktu na trhu, který jako výhradní dovozce nabízí firma Australian Remedy, již mnoho zákazníků a lékařů poznalo sílu tohoto produktu, kterým pomohl.

 

1000 mg squalinu v každé kapsli je síla, která Vám pomůže zvládnout a překonat období náročné léčby a přispěje v návratu k normální činnosti.

 

PŘÍRODNÍ POMOC V BOJI S RAKOVINOU

OD TOHO NEJPOVOLANĚJŠÍHO - OD ŽRALOKA

 

Jak cenné je Vaše zdraví?

 

Produkty firmy Australian Remedy Vám nabízí účinnou pomoc.


14.10.2014
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Nikdy nezapomenu na ten pocit beznaděje, strachu co ve mně lékaři vyvolali, na to jak jsem byla jen další nemocná
Co dělají lidé, kteří vypadají mladší, jinak
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Pravidla podzimní detoxikace
Věř si! Jsi krásná a máš velkou hodnotu
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Když se řekne přerušovaný půst
Pro delší a lepší život s vitaminem C
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS