Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Regevit - pro lepší odolnost naší psychiky

04.01.2005

Speciálně upravený kořen z asijské rostliny polygonum multiflorum (PM), česky rdesno mnohokvěté, je pro mnoho mých klientů již dlouhé roky něco jako dar z nebes. Neznám žádnou jinou rostlinnou látku, ani žádný jiný lék chemického původu, který by přinášel klid a mír do Duše a současně ani v nejmenším netlumil naše myšlenkové procesy, nezpomaloval reakce a naopak aby napomáhal získat mnohem lepší a objektivnější nadhled nad vlastním životem.

Je to legendární přípravek z kategorie velmi univerzálně působících adaptogenů a podobně jako žen-šen zpomaluje procesy stárnutí. Regevit však nejvíce posiluje naši odolnost ve sféře psychické formou objektivnějšího nadhledu, což je v dnešní době skutečně k nezaplacení.

 

Preparát v podstatě harmonizuje činnost limbického mozku a s ním související vegetativní nervovou soustavu a všechny navazující hormonální systémy. Tím chrání organismus před nadměrným stresem  - a přitom se nejedná žádné o sedativum.

 

Ba právě naopak, velká část lidí, především žen, po něm vnímá i nápadně menší únavnost a často i neobvykle velký nárůst životní energie. Poslední dávku Regevitu proto raději neužívat večer nebo dokonce na noc - u citlivých lidí by mohl z těchto důvodů rušit spánek.

 

Ochranný vliv Regevitu před nadměrným působením stresu je dán i tím, že v limbickém mozku jsou mimo jiné umístněna centra pro emoce. Ty pod vlivem preparátu zůstávají v mnohem větší pohodě. Šedá kůra mozková je pak schopna řešit potřebné úkoly, aniž by byla zneklidňována nadměrnou úzkostí, skrytým vztekem, strachem či jinými projevy psychického neklidu.

 

Mnoho klientů tento účinek vnímá jako možnost řešit události ve větším odstupu a nadhledu, s větší objektivitou a bez zbytečně negativních emocí. Někteří si pochvalují, že díky této bylince řeší většinou jen to, co je podstatné a snáze rozlišují a ponechávají stranou události nepodstatné. V době, kdy jsem se na poradnách po celé republice seznamoval s ohlasy nových klientů na tento cizokrajný kořen, bylo skutečně velmi příjemné naslouchat pestrosti způsobů, jimiž popisovali pozitivní účinek produktu na svoji psychiku.

 

Nejen že negativní emoce zůstávají v klidu - klient vnímá nápadně menší výskyt prožívání stresu či špatné nálady. Naopak - spolu s duševním nadhledem - většina z nich hlásí nápadně zlepšenou náladu a radost ze života.

 

A zde se také skrývá jediná skutečná kontraindikace, kdy není vhodné preparát použít. Produkt je opravdu nevhodný pro lidi, u nichž je špatná nálada založena charakterově - kdy klient má jako životní styl vidět svůj život v temných barvách.

 

Pokud nějaký poradce přírodní medicíny nabídl tento preparát vrozenému pesimistovi v bláhové naději, že z něj takto jednoduše - polykáním nějaké úžasné bylinky - sejme jeho celoživotní prokletí a že se klient z pesimisty stane optimistou, takový dobrák se vždy se zlou potázal. Jakmile produkt začal působit proti tomuto vrozenému škarohlídství, klient si okamžitě začal stěžovat, že se cítí "nějak divně" - a měl o další důvod k hubování navíc. Tohle platí dost obecně - pesimisté a škarohlídi nejsou vhodnými klienty pro přírodní medicínu.

 

Něco jiného je, když člověk kdysi dával přednost dobré náladě a postupně o ni přišel vlivem dlouhodobě nezvládané obtížné situace. Pro něj je Regevit skutečným požehnáním a darem z nebes. Ještě jednou opakuji - Regevit není žádné rostlinné sedativum a ani v nejmenším nezhoršuje a nezpomaluje myšlení a naše reakce. Většinou je to právě naopak, šedá kůra mozková, neobtěžována negativními emocemi, pracuje objektivněji a tím i pohotověji nachází správné řešení dané situace.

 

Vliv Regevitu na činnost tlustého střeva

Harmonizační účinek produktu lze skvěle dokladovat jeho působením na střevní peristaltiku. Stejný preparát mohou užívat jak lidé se zvýšeným tak i se sníženým posunem obsahu tlustého střeva. Srozumitelněji řečeno, pomáhá klientkám, které mají během psychického přetížení sklon k zácpě, stejně jako klientkám, které mají v nadměrné stresové zátěži sklon k řidší stolici. Jsou to situace, kdy lékařská vyšetření nezjistila k problémům s činností střev žádnou zřetelnou a diagnostikovatelnou nemoc. Regevit pomáhá při sklonech k zácpě i k průjmu právě v těch případech, kdy je prapůvodní vyvolávající příčinou psychický problém


Něco takového je při použití chemických preparátů naprosto nemyslitelné. Naopak v účinné a skutečně uzdravující přírodní medicíně může stejný přírodní produkt pomáhat při harmonizaci zdánlivě protichůdných problémů stejného orgánu.

 

Rdesno mnohokvěté je skvělý pomocník také při komplexní péči o osteoporózu

Pro podrobnosti k regenerační léčbě osteoporózy si na internetu vyhledejte tento článek: Osteoporóza - léčba úspěšně vyřešena!

 

Pár poznámek ke složení :

Jedinou účinnou látkou je kořen rdesna mnohokvětého – Polygonum multiflorum.

 

Domácí pěstitele bylinek nepotěším – zatím mám informace, že u nás tato bylina v zimě vymrzá a kořen nestihne dorůst do potřebné velikosti a zralosti. Základní surovina je speciálně upravovaná, protože v syrovém ani v sušeném stavu požadovaný účinek nemá, naopak působí na střeva až přehnaně dráždivě. Navíc technologicky dostatečně přesný popis úpravy se stále poněkud tají.

 

Výslednému upravenému kořínku se v čínském jazyku říká "Che - šou - wu"  - údajně to znamená  "pan Wu má černé vlasy", což má svoji legendu: pan Wu byl prý první člověk, u kterého bylo zaznamenáno, že mu při dlouhodobém užívání tohoto medikamentu začaly tmavnout šedivé vlasy. Nestává se to sice každému uživateli, ale literatura stále uvádí tento projev regenerace jako opakovaně potvrzený. Většina klientů nechť se spokojí s vyrovnanou psychikou a s výrazně sníženými projevy vegetativní a psychické nerovnováhy.

 

U této bylinky se objevuje jedna zvláštnost. Když je klient pod jejím blahodárným vlivem, není vhodné konzumovat okurky syrové ani nakládané a také ne ředkvičky. U některých lidí tato zelenina zruší efekt PM během dvou hodin - stačily dvě kolečka kyselých okurek na chlebíčku a následoval psychický "pád do hlubin" - zpět do nepohody. Úplný návrat do produktem navozené původní rovnováhy trval klientce téměř tři dny. Naštěstí nás dnes supermarkety zásobují celoročně dostatečnou nabídkou jiné čerstvé zeleniny a v nabídce sterilované kyselé zeleniny lze také najít různé možnosti náhrady za kyselé okurky.

 

Od řady spokojených klientek máme také dostatečně potvrzeno, že mnohdy ani krátké vysazení nepřeruší navozenou a příjemně vnímanou harmonizaci. Jen pokud se PM vysadí dlouhodobě, je pak v případě nějaké nové potřeby nutné začít od začátku útočnou dávkou. Známky dočasného předávkování jsou výjimečné a objevují se u velmi energických, temperamentních žen a navíc jedině tehdy, pokud včas nesnížily vysokou útočnou dávku: projevy nejsou nebezpečné, spíš trochu humorné: přebytek špatné ovládané energie - nejčastěji nadměrná potřeba stále pracovat, spolu s výrazně sníženou spotřebou spánku.

 

V takovém případě stačí Regevit jeden až dva dny vysadit a pak pokračovat jen jednou ranní tabletou - a opět jste v neochvějné pohodě. Tato zvýšená ale jen vzácná citlivost na Regevit je pro jejich nositelky ekonomicky výhodná - jedno balení s 200 tabletkami jí vydrží více než na půl roku.

 

Muži jsou z tohoto hlediska v nevýhodě: potřebují startovní dávku větší nejen s přihlédnutím k vyšší průměrné váze proti ženám. Muži mají ve většině případů na tento produkt trochu nižší citlivost. Z obou těchto důvodů i jejich udržovací dávky bývají vyšší. Důležité je, že Regevit může být užitečný oběma pohlavím. Málokdo si dnes vzpomene, jak při uvedení PM na český trh se na základě prvních zkušeností tvrdilo, že je vhodný jen pro ženy a mužům že vůbec nepomáhá. Stačilo, že jsem hned prvnímu vhodnému zájemci doporučil vyšší počáteční dávku a vše bylo náhle jinak.

 

Naopak nejlépe se pamatují takové výroky spokojených klientek jako:

" Děti už mne nemohou rozčílit"

"Jsem jako v nějakém klidném akváriu a nic na mne dovnitř nemůže"

"Jsem jako ve skleněné věži" – či jinak formulované časté pocity "ochranného skla".

 

Také rád vzpomínám, jak po dotazu na účinek produktu pronesla atraktivní mladá dáma:

" … mám nenas**telně dobrou náladu".

 

Přeji Vám s Regevitem spoustu podobných příjemných zážitků.


Související články:
Regevit - praktické zkušenosti s dávkováním
Regevit
Stresovaný, unavený člověk
Cordyceps láme světové rekordy
Rdesno velkokvěté - pojďme zabojovat proti úzkostem


04.01.2005
autor: MUDr. Ladislav Šafránek
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

159,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS