Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Regevit - praktické zkušenosti s dávkováním

09.02.2011

Aktivní složkou tohoto produktu je zvláštním způsobem upravovaný kořen rdesna mnohokvětého, latinsky polygonum multiflorum (PM).

Počáteční dávkování tohoto pozoruhodného přípravku je zatíženo velmi individuální vnímavosti každého jednotlivce. Neznám jiný přírodní produkt, který by měl tak nápadný rozptyl dostatečně účinného dávkování, pokud chceme kromě širokého spektra jiných pozitivních účinků prožívat i jeho naprosto ojedinělý ochranný vliv na naši psychiku – viz článek Regevit - pro lepší odolnost naší psychiky.

 

Podávání Regevitu na svém počátku vyžaduje trochu pozornosti a trpělivosti. V některých případech to trvá až měsíc, než se plně rozvine účinek. Opačnou výjimkou jsou lidé, kteří registrují zřetelný efekt již během několika prvních dnů (nejrychlejší nástup vzácně i do druhého dne). Průměr je cca dva týdny do nástupu účinku.

 

Upozorňuji, že až na malé výjimky není účelné začínat malými dávkami. Při poddávkování se nejcennější účinek rdesna nemusí projevit ani po dlouhé době a výsledkem je pouze zbytečná investice a zklamaný klient.

 

Mnohem efektivnější se v praxi ukázalo brát na počátku větší startovní dávku  –  u průměrně  vážících žen 3 x 3 tbl denně. U lidí nad 70 kg váhy dáváme startovní dávku ještě větší - často až 3 x 5 tbl. Zvláště muži na preparát bývají – hlavně zpočátku – méně vnímavější. Nejpozději do 30 dnů by se měl účinek Regevitu projevit u každého.

 

Jakmile klient začne pociťovat pozitivní účinky produktu, z úsporných důvodů může začít dávku snižovat - například z 3-3-3  na  3-3-0 a nakonec zkusit 3 tbl naráz ráno nalačno.

 

To je pro většinu lidí dávka udržující dosaženou harmonizaci. Každý si sám musí vysledovat svoji individuální minimální dávku, která právě jemu stačí k udržení dosažené harmonie. Některým citlivým klientkám stačí jako udržovací dávka jen jediná tableta ráno.

 

V případě zvýšené zátěže je možno kdykoliv zase dávkování dočasně zvýšit. Některé ženy tak například činí v době očekávání menstruace, někdo jiný před očekávanou poradou vedení firmy atd.

 

 

Poslední dávku Regevitu neužívat večer nebo dokonce na noc - u citlivých lidí by mohl rušit spánek přebytkem energie. I tak může být jedním z projevů nástupu účinku rušení spánku, ale opravdu to není nic jiného než přebytek vitality. Je to znamení k ubírání dávkování, především celé třetí dávky nebo i více. NOČNÍ spánek se opět upraví. Jakmile se najde správné minimální dávkování, řada lidí si naopak pochvaluje, že s hlavou uklidněnou Regevitem je jejich spánek mnohem vydatnější. Něco jiného je, když člověk začne být mnohem dříve vyspaný a překvapivě fit již v časných ranních hodinách, třeba už v pět ráno. Tak už se pak nemá převalovat v posteli a hubovat na Regevit, má vstát a dělat PRO SEBE něco užitečného - nejlépe hned po ránu trénovat pomalé hluboké dýchání a napojení se "nahoru".

 

 

Příklady z praxe, které Vám umožní lépe pochopit rozdílnou individuální citlivost každého jednotlivce:

Výjimečným extrémem byla dáma o hmotnosti cca 80 kg, u níž PM zabíralo až v počáteční i udržovací dávce 3x8 tbl. - dokud je polykala. Když přešla na pomalé rozpouštění v ústech nalačno, klesla dostatečná udržovací dávka na 3x3 tbl. dlouhodobě - i tento druhý údaj zůstává ojedinělou krajností.

 

Druhým extrémem byla jiná klientka (s mnohem menší hmotností), u níž účinek nastoupil po vstupních 3x2 tabletách do druhého až třetího dne. K udržení dostatečného harmonizačního účinku pak stačila jediná tableta rozpuštěná v ústech, kterou dokonce ani nemusela užívat pravidelně každý den.

 

Zatím jsem nezachytil žádnou informaci o nějakých nebezpečných toxických projevech z předávkování. Pouze když se nestihla útočná dávka včas snížit, došlo u několika citlivých žen se sklony k workoholismu k funkčním projevům předávkování, kdy příznakem byl jen nepříjemný přebytek energie. Vzpomínám si na jednu dobře ilustrující stížnost:: „Pane doktore, to jste mi dal… Nutí mne to vstávat už v pět hodin ráno a mohla bych jít rovnou třeba vymalovat byt, co mám energie.“ Pak stačilo, aby se dávka snížila z útočné na malou udržovací, která se dále měnila podle aktuální potřeby, a vše bylo opět v pořádku.

 

U některých klientů se začnou hlásit problémy skryté hluboko v podvědomí, jichž si dosud nebyli vědomi. Dochází k tomu jen výjimečně, ale přesto se o této možnosti zmíním, protože jsou dvě možnosti dalšího vývoje:

  1. Někomu to napomůže zbavit se dosud ukrytých chybných návyků. Očištění a zkvalitnění osobnosti může být nejcennější částí komplexního léčebného efektu této bylinky.
  2. Bohužel někdo se této situace zalekne a raději preparát přestává užívat. Takovému klientovi bohužel nedojde, že nežádoucí psychologické mechanismy z podvědomí nezmizí a dál mu budou poškozovat jeho duševní i tělesné zdraví.

 

Regevit samozřejmě není všemocný preparát, jako ostatně žádná tabletka na světě. Především má pramalou šanci zabrat sám o sobě, pokud je organismus dlouhodobě vyčerpáván a není mu pomáháno nějakým komplexnějším způsobem. Proto klientům dlouhodobě spolupracujícím s nějakým osobním poradcem zabírá velmi spolehlivě, protože je součástí širšího regeneračního plánu. Nekonzultujícímu a nespolupracujícímu zákazníkovi občas přinese zklamání a pocit marně investovaných peněz, ale ani to se naštěstí nestává příliš často.

 

U chronicky vyčerpaných klientů může Regevit účinněji pomoci, je-li současně užívaný v nějaké kombinaci:

K zabezpečení lepší mikrovýživy je vhodné například pomáhat tělu stopovými prvky, například produktem Fytominerál, kterým také pečuji o svou současnou tělesnou schránku.

 

Důvod podávání stopových mikroprvků:

  1. Není jich v sebezdravější stravě dostatek.
  2. Tělo poté, co mělo doplněný příjem stopových prvků, v řadě případů daleko ochotněji reaguje na jiné regenerační či harmonizační látky. To je zkušenost, která mne i některé mé kolegy lékaře i léčitele (skutečné senzibily, ne podvodníky) přivedla k doporučení přidávat koloidní minerály do různých léčebných kombinací.

Mnohdy postačí jen jedno či dvě balení na začátku jakékoliv regenerační terapie. Máme totiž odpozorováno, že pozitivní působení stopových koloidních prvků dlouhodobě přetrvává a jen pozvolna klesá, takže další "kúru" celým balením (především z finančních důvodů) stačí třeba až po půlroce - tak jsem to dělal dříve. Nyní volím jiný způsob, jedno balení mám stále v ledničce a občas si dám udržovací dávku, když si o ni tělo řekne - viz článek Karmická medicína 17- Intuitivní preventivní užívání přírodních produktů

 

Nejvíce se osvědčilo užívat všechny současně: Regevit + Cordyceps + Fytominerál.
Říkám tomu "podnikatelská trojkombinace", znamenitě se osvědčuje přetíženým workoholikům.

 

Někdy je ale celková psychická zátěž klienta nad síly Regevitu - byť i potencovaném současným užíváním preparátu Relax Star (nebo novější Trend Relax) nebo i výše uvedenými produkty. Jediné, co by pak klientovi mohlo prospět, je konečně začít měnit svůj dosavadní sebezničující životní styl.

 

Na závěr ještě znovu připomínám skvělý účinek rdesna mnohokvětého v kombinacích produktů určených k regeneraci osteoporotických kostí viz článek Osteoporóza - léčba úspěšně vyřešena!

 

Produkt Regevit naleznete v naší nabídce.


Související články:
Stresovaný, unavený člověk
Hypertenze - léčba přírodními postupy
Karmická medicína 09 - Nerovnováha neurovegetativního systému
Karmická medicína 10 - Energetická cvičení (bandhy)
Cordyceps láme světové rekordy
Regevit - pro lepší odolnost naší psychiky
Regevit
Rdesno velkokvěté - pojďme zabojovat proti úzkostem


09.02.2011
autor: MUDr. Ladislav Šafránek
další články v rubrice: Výživové doplňky


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS