Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Naše tělo potřebuje minerály a stopové prvky (komerční sdělení)

06.02.2007
Minerály a stopové prvky jsou zárukou dobrého zdravotního stavu, vysoké výkonnosti a krásy. Upravují svalovou a srdeční činnost, aktivizují nárůst kostní hmoty, umožňují vstřebávání vitamínů a dokonce ovlivňují dobrou náladu.

MINERÁLNÍ REGENERACE ORGANISMU

V současné době trpí velmi mnoho osob na nedostatek minerálů a stopových prvků. Výzkumy amerických vědců prokázaly, že každému člověku chybí minimálně jeden stopový prvek, což může v konečném důsledku vést k poruše činnosti celého organismu. Proto také stále více osob pociťuje problémy se srdcem a kostmi, dochází ke snížení fyzické a intelektuální výkonnosti, objevují se příznaky anémie.


Minerály se většinou podávají ve formě syntetických tablet, což podle lékařů a vědců není právě ten nejlepší způsob doplňování nedostatku těchto důležitých látek v organismu, a to především s ohledem na nízkou vstřebatelnost. Lidský organismus totiž nejlépe přijímá koloidní minerály, jejichž vstřebávání se blíží 100%, tzn. že je dvacetkrát vyšší než u tabletové formy.


KOLOIDNÍ FORMA JE VHODNĚJŠÍ
Nejvíce minerálů a stopových prvků získává člověk z rostlin především v koloidní formě (roztoky s příslušnou koncentrací a elektrickým nábojem). To znamená, že rostliny přijímají z půdy neorganické minerální sloučeniny a transformují je na sloučeniny organické, které jsou svou strukturou příbuzné tělním tekutinám. Krev nebo buněčná tekutina jsou rovněž koloidní roztoky, proto lidský organismus tak úspěšně přijímá právě minerály v koloidní formě, kterých je bohužel v poslední době v potravě stále méně. Je tedy zásadní otázkou, odkud získat koloidní minerály umožňující regeneraci lidského těla.


PREHISTORICKÁ LOŽISKA ROSTLINNÉHO PŮVODU
Ve 20. letech minulého století těžce onemocněl americký farmář v horách státu Colorado, jehož nakonec uzdravili tamější Indiáni, kteří mu doporučili pít vodu z pramene nazývaného již dlouhá staletí "pramenem života". Zvídavý farmář se posléze rozhodl prozkoumat tajemství vody, která jej uzdravila a tak nalezl ložiska zkamenělých prehistorických rostlin, bohatá na koloidní minerály. Pramenitá voda tyto minerály rozpouštěla, a díky tomu nejen dodávala organismu výživné látky, ale navíc jej zbavovala mnoha chorob.


OBSAH JÓDU
Koloidy z Colorada obsahují nejen důležité minerály jako je vápník, fosfor, draslík, sodík a hořčík, ale jsou také zdrojem mnoha cenných a vyhledávaných stopových prvků, jako je zinek, selen, měď, mangan, železo, chróm a dokonce koloidní jód. Proto má každodenní podávání 1 lžičky (nebo více) tohoto preparátu tak velké regenerační účinky na organismus. Koloidní minerály vyživují všechny buňky v těle, obnovují správnou látkovou výměnu, posilují a dodávají energii. Díky nim se lépe vstřebávají příslušné vitamíny, což je zárukou zdraví a dobré kondice.


MINERÁLY PRO KAŽDÉHO
V současné době trpí téměř každý člověk nedostatkem minerálů, a proto může být každodenní podávání koloidních minerálů prospěšné doslova každému.


Doplňkové podávání tohoto přípravku se doporučuje zvláště:

  • při celkovém oslabení, ztrátě energie, snížené odolnosti, cukrovce, nedostatku železa a anémii, chorobách dásní a paradentóze
  • pro zlepšení paměti, při depresích a neurózách
  • při problémech s hormonálním systémem a trávicím ústrojím
  • osobám trpícím předčasným šedivěním nebo vypadáváním vlasů
  • ženám s výraznými projevy premenstruačního syndromu a klimakterickými potížemi
  • při nemocech kardiovaskulárního systému, snížené výkonnosti srdečního svalu
  • při svalové ochablosti, zánětech kloubů, osteoporóze a oslabení kostí
  • jako prevence ztráty pružnosti pokožky a předčasného vzniku vrásek
  • při zánětlivých stavech bakteriálního a mykotického původu (některé ionty stopových prvků, například měď nebo zinek, mají antibakteriální, antimykotické a dokonce antivirové účinky)
  • při křečích v nohách a bederních bolestech.

 

 

Koloidní minerály od Pharma Activ jsou kvalitním zdrojem cenných minerálních a stopových látek v snadno a kompletně vstřebatelné formě za dostupnou cenu.Přípravek Koloidní minerály naleznete v naší nabídce.


Související články:
Proč naše tělo potřebuje sůl?
Sodík
Draslík
Hypertenze může být snížena dostatkem draslíku v potravě
Bismut


06.02.2007
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Hemofilové nákazy
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Není losos jako losos
Červený čaj neboli Pu-Erh
Význam železa ve stravě
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Jak vyčistit ucpané cévy?
Laktóza - skrytý problém
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS