Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Mějte doma čistý vzduch – předejdete vážným onemocněním (komerční sdělení)

10.10.2016
Čistý vzduch Pořídit si čističku vzduchu nebo ne? A jak vybrat tu správnou? Je nejdražší i nejlepší? Již dávno není pravda, že se jedná o přístroj vhodný pouze pro alergiky a astmatiky. I když  faktem je, že právě oni pocítí účinek čističky vzduchu mnohem intenzivněji než lidé zdraví. A to proto, že již po krátké době mohou sledovat zlepšení svého zdravotního stavu.

Zdravé lidi k nákupu čističky vzduchu zdánlivě nic nenutí. Bohužel, opak je pravdou. Toxické látky obklopují každého z nás nejen venku v podobě smogu a výfukových plynů, ale všichni jich máme plný byt. Prach, plísně, bakterie i vypařující se škodliviny z umělých materiálů a textilií jsou našimi stálými společníky. Nenápadně se ukládají v našem těle a po nějakém čase se buď projeví jako alergie, nebo neblaze přispějí k jinému onemocnění.

 

Dalším dobrým důvodem pro pořízení čističky vzduchu jsou sezonní virózy a jiná vzduchem přenosná onemocnění. Každý asi zná ten případ, kdy jeden člen rodiny onemocní a záhy se postupně nakazí celá rodina. Kapénková infekce je neúprosná a i miniaturní množství mikrobů uniklých do ovzduší dokáže přenést nemoc na ostatní. Ten, kdo v tomto případě vlastní čističku vzduchu, má z části vyhráno. Pokud se k němu nedostane zákeřný bacil někde v dopravním prostředku či obchodním centru, doma tomu čistička vzduchu zabrání a k nákaze nedojde.

 

Pokud se rozhodnete pro pořízení čističky vzduchu, dejte si práci s výběrem, protože ani v této oblasti neznamená, že nejdražší je automaticky nejlepší. Zajímejte se především o účinnost, hlučnost a také o druh filtrace. Při zkoumání ceny se nezaměřujte pouze na kupní cenu, ale také na související náklady, kterými mohou být např. náhradní filtry a spotřeba elektrické energie. Tyto položky nejsou rozhodně zanedbatelné a mohly by se výrazně podepsat na navýšení rodinného rozpočtu.

 

Ionic-CARE barevné varianty Filtr

 

Kvalitní čističkou vzduchu, která peněženku nijak nezatíží, je Ionic-CARE Triton X6. Tato čistička zachytává nečistoty s účinností až 96 % na svém omyvatelném filtru. Není tedy třeba žádné další filtry dokupovat. Funguje na principu elektronového větru, což znamená, že ke své činnosti nepotřebuje a nevyužívá žádný hlučný ventilátor. Díky tomu je naprosto tichá a můžeme si ji dát s klidem do ložnice či do dětského pokoje. Čistička má v sobě zabudovaný ionizátor, který obohacuje domácí prostředí o zdraví prospěšné záporné ionty.  Ionizovaný vzduch zlepšuje naši paměť a koncentraci, zkvalitňuje spánek, zmírňuje únavu, odstraňuje bolesti hlavy a podporuje růst rostlin.

 

Čističky vzduchu Ionic Care naleznete v naší nabídce.


Související články:
Smog


10.10.2016
komerční sdělení
další články v rubrice: Prevence


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS