prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Joalis


Mějte doma čistý vzduch – předejdete vážným onemocněním (komerční sdělení)

10.10.2016
Čistý vzduch
Pořídit si čističku vzduchu nebo ne? A jak vybrat tu správnou? Je nejdražší i nejlepší? Již dávno není pravda, že se jedná o přístroj vhodný pouze pro alergiky a astmatiky. I když  faktem je, že právě oni pocítí účinek čističky vzduchu mnohem intenzivněji než lidé zdraví. A to proto, že již po krátké době mohou sledovat zlepšení svého zdravotního stavu.

Zdravé lidi k nákupu čističky vzduchu zdánlivě nic nenutí. Bohužel, opak je pravdou. Toxické látky obklopují každého z nás nejen venku v podobě smogu a výfukových plynů, ale všichni jich máme plný byt. Prach, plísně, bakterie i vypařující se škodliviny z umělých materiálů a textilií jsou našimi stálými společníky. Nenápadně se ukládají v našem těle a po nějakém čase se buď projeví jako alergie, nebo neblaze přispějí k jinému onemocnění.

 

Dalším dobrým důvodem pro pořízení čističky vzduchu jsou sezonní virózy a jiná vzduchem přenosná onemocnění. Každý asi zná ten případ, kdy jeden člen rodiny onemocní a záhy se postupně nakazí celá rodina. Kapénková infekce je neúprosná a i miniaturní množství mikrobů uniklých do ovzduší dokáže přenést nemoc na ostatní. Ten, kdo v tomto případě vlastní čističku vzduchu, má z části vyhráno. Pokud se k němu nedostane zákeřný bacil někde v dopravním prostředku či obchodním centru, doma tomu čistička vzduchu zabrání a k nákaze nedojde.

 

Pokud se rozhodnete pro pořízení čističky vzduchu, dejte si práci s výběrem, protože ani v této oblasti neznamená, že nejdražší je automaticky nejlepší. Zajímejte se především o účinnost, hlučnost a také o druh filtrace. Při zkoumání ceny se nezaměřujte pouze na kupní cenu, ale také na související náklady, kterými mohou být např. náhradní filtry a spotřeba elektrické energie. Tyto položky nejsou rozhodně zanedbatelné a mohly by se výrazně podepsat na navýšení rodinného rozpočtu.

 

Ionic-CARE barevné varianty Filtr

 

Kvalitní čističkou vzduchu, která peněženku nijak nezatíží, je Ionic-CARE Triton X6. Tato čistička zachytává nečistoty s účinností až 96 % na svém omyvatelném filtru. Není tedy třeba žádné další filtry dokupovat. Funguje na principu elektronového větru, což znamená, že ke své činnosti nepotřebuje a nevyužívá žádný hlučný ventilátor. Díky tomu je naprosto tichá a můžeme si ji dát s klidem do ložnice či do dětského pokoje. Čistička má v sobě zabudovaný ionizátor, který obohacuje domácí prostředí o zdraví prospěšné záporné ionty.  Ionizovaný vzduch zlepšuje naši paměť a koncentraci, zkvalitňuje spánek, zmírňuje únavu, odstraňuje bolesti hlavy a podporuje růst rostlin.

 

Čističky vzduchu Ionic Care naleznete v naší nabídce.


10.10.2016
komerční sdělení
další články v rubrice: Prevence


 
Bioženy ohrožují zemi
Dýně Hokaido
Mládež, alkohol a oparový virus
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
Divím se, že to ty děti přežijí!
Priessnitzův obklad
Astrolog Antonín Baudyš: „Jsme v tiché válce, připravené elitami a USA. Někdo se nás jako civilizaci rozhodl ukončit a vypnout.“
(c) 2004-2016 www.celostnimedicina.cz
O násRSS