Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Aby vaše zuby zářily jak perly... (komerční sdělení)

21.05.2010
Úsměv Nejen šaty, ale také zuby a úsměv dělají člověka úspěšným a sebevědomým. Každý sníme o nádherném úsměvu. V čem tkví nádherný úsměv? Ve zdravých a bílých zubech. Stomatologové neustále čelí dotazům, jak docílit zářivě bílých zubů. A jak se máme o své zuby vlastně starat? Jako vždy a všude platí: úspěch spočívá v preventivní péči.

1. Pravidla pro čištění zubů
Zuby čistěte alespoň 2x denně (minimálně ráno a večer). Volbu kartáčku necháváme na vás, můžete si vybrat mezi normálním a elektrickým. Elektrický zubní kartáček zvyšuje kvalitu čištění pouze u pacientů s omezenou hybností ruky. U zdravého pacienta není zárukou lepší hygieny, pouze rizikem většího poškození při chybné technice. Specialitou je kartáček pro kuřáky.Nasaďte kartáček na zuby těsně u dásně zhruba pod úhlem 45°. Provádějte krouživé pohyby v rozsahu zhruba jednoho zubu. Na každém zubu 5 - 10 krát. Čistit je potřeba zevní i vnitřní plošky zubů, resp. všechny dostupné plošky. Jednou za den byste měli náležitou pozornost věnovat mezizubním prostorám a důkladně je čistit mezizubním kartáčkem nebo nití. Velikost mezizubního kartáčku je potřeba přizpůsobit konkrétnímu mezizubnímu prostoru; pomocníkem při výběru by měl být váš zubní lékař. Zubní niť (tzv. floss) je vhodná zejména tam, kde stěsnání zubů neumožňuje použití mezizubních kartáčků.Zubních past je opravdu široká škála. Zubní pasta Bílý diamant má jemnou skořicově citrónovou chuť. Základem složení je termální voda vřídla Podhájská. Obsažený lecitin příznivě ovlivňuje pevnost zubní skloviny a má hojivé účinky na ústní dutinu. Při paradentóze je vhodná zubní pasta Balsamio, která má osvěžující a stahující účinek s výrazným vlivem na regeneraci chrupu.2. Bělení zubů
Bělení zubů se dělí na domácí a profesionální/ordinační bělení zubů. Jelikož bělení u stomatologa je relativně cenově náročné, hodně osob volí raději domácí bělení, které spočívá v použití setu s bělícím gelem či používání bělícího pudru.Bělicí gel White Pearl Single zub obklopí rovnoměrně a bělí ho po celém povrchu. Díky aplikátorům působí na zubní sklovinu dostatečně dlouho, aby gel účinkoval. Obsahuje i fluoridy, které zpevňují zubní sklovinu, utěsňují póry a působí preventivně proti kazivosti zubů. Další způsob čištění zubů s bělicím účinkem představuje bělicí pudr na zuby, který obsahuje účinnou látku peroxydone, kterou v silnějších koncentracích používají k bělení zubů zubní lékaři ve svých ordinacích.A jeden tip na závěr: čištění zubů není intimní hygiena a zabírá čas. Nejlepším místem k čištění zubů proto není koupelna, ale obývák nebo jiná místnost, kde si můžete v klidu sednout a nepostávat nervózně před zrcadlem. Strávit hodinu čištěním zubů při sledování napínavého filmu v televizi se vám v koupelně před zrcadlem nepovede.

 

Celková nabídka přípravků péče o zuby a ústní dutinu.


21.05.2010
komerční sdělení
zdroj: www.krasa.cz
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS