Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Jaterní buňky máme unavené, zasluhují si pomoc

18.12.2007
Jaterní buňky máme unavené, zasluhují si pomoc Chtěl bych připomenout pentagram z čínské medicíny. Zde se k jednotlivým symbolickým elementům váží jednotlivé vlastnosti fyzické, ale také psychické. Můžeme si odvodit tělesné neduhy a projevy člověka. K jaru je přiřazen prvek dřeva. Je potřeba hovořit o detoxikaci, čištění těla od nánosů, které se v těle uskladnily přes zimu.

Udělejme si očistu kopřivovým čajem, sáhněme na produkty, které obsahují ostropestřec mariánský (Cardumax- Fin Cardumis).

 

Játra podporují bioinformační produkty: Regalen - koncentrovaný bylinný produkt a Protektin - bioinformační krém.


Oba působí na dráze jater, žlučníku, žaludku, sleziny. Oba je vhodné používat společně. Regalen působí vnitřně, Protektin povrchově. Dohromady mají regenerační efekt.


Problém na kůži je zrcadlem vnitřních poměrů. Ekzém, lupénka jsou známé problémové oblasti. Jen samotné podání masti nemůže problém vyřešit. Je to jen kosmetická úprava.


U těchto nemocí zjistíme v historii prodělané onemocnění infekční (žloutenku, mononukleózu), dlouhodobé zatěžování chemickými sloučeninami - antibiotiky, hormonální antikoncepcí, samozřejmě jde o užívání alkoholu, drog. Svůj díl nese kouření.


A co kosmetické přípravky z ropy a fridexu? Zajděte nyní, do Vaší koupelny a prostudujte si sloučeniny, které nanášíte denně na svou kůži, vlasy, zuby. Na krabičce máte napsáno, např. krém s přírodním výtažkem té či oné bylinky, ale aby ten kosmetický výrobek byl jemný, dobře roztíratelný nebo pěnivý, šumivý, barevný, lahodný apod., "musí ho" výrobce přibarvit, přichutit, koncentrovat.., uměle ho "doladit" a nakonec máme z přírodního výrobku syntetický. Např. najdete natrium - lauryl - sulfát. Je to silný detergent - čisticí, prací prostředek a smáčedlo používané do čisticích prostředků na podlahy autodílen, odmašťovačů motorů. SLS je látka ve vědeckých kruzích důvěrně známá jako běžné dráždidlo pokožky. Rychle se vstřebává a zadržuje se v očích, mozku, srdci a játrech, což může vyústit v nebezpečné dlouhodobé následky. SLS může zpomalovat proces hojení, způsobit oční zákal u dospělých a může bránit náležitému vývoji zraku u dětí. Nebo když najdete propylenglykol. Je to vlastně kosmetická forma ropného oleje obsažená v brzdové kapalině a hydraulické kapalině vozidel a průmyslová přísada nemrznoucích směsí. Ve výrobcích pro péči o pleť a vlasy působí jako zvlhčovadlo, což je látka, která udržuje vlhkost v pokožce nebo kosmetických výrobcích tak, že brání úniku vlhkosti nebo vody. Materiál Safety Data Sheets upozorňuje spotřebitele, aby zabránili styku pokožky s propylenglykolem, neboť toto silné dráždidlo pokožky může způsobit abnormální jevy na játrech a poškodit ledviny.


Na jaře jsou naše jaterní buňky často unavené, zasluhují si pomoc. Příroda je dobrý lékař.
Vracejme se k ní, kde můžeme.

 


Celková nabídka přípravků pro správnou činnost jater.


18.12.2007
autor: MUDr. Pavel ŠÁCHA
další články v rubrice: Prevence


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

154,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS