Endometrióza – aneb jak sama sebe uzdravit bez oficiální hormonální „léčby“

cm deloha1

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Endometrióza je nepříjemné onemocnění doprovázené dlouhodobými bolestmi v podbřišku. Oficiální medicína takzvaně „nezná její příčiny“, ale o to ochotně ji „léčí“ chirurgicky nebo chemickými „léky“. Onemocnění má pak samozřejmě tendenci se vracet. Ale naštěstí to jde i jinak – bez hormonů, svépomocně a s trvalým zlepšením celkového zdravotního stavu – pokud je klientka ochotna odstranit ty chyby v životním stylu, které jí nemoc způsobily.

Endometriózy se můžete zbavit tímto postupem:

a) Důležité je důsledné odkyselení organismu – sumář informací a odkazů najdete zde:

Proto Vám doporučuji objednat si vše potřebné k odkyselování –

Od klientů mám opakovaně potvrzeno, jaký (pro ně neuvěřitelný) efekt mívá detoxikace celého organismu lakto-vegetariánskou stravou. Jakmile se jejich dosud nevyléčitelně nemocný organismus zbavil zhoubných purinových a jiných intoxikací z masa a ryb, zažívají doslova zázraky.

Opravdu není dobře, když je lidské tělo hromadným hrobem zvířecích mrtvol. Přechodem na bezmasou stravu také mizí životní podmínky pro řadu střevních parazitů. Tělu se pak doživotně uleví od jejich toxinů, šířicích se krevním oběhem do všech ostatních tkání. Mé mnohaleté zkušenosti najdete zde:

Další rychlé opatření (první pomoc) jsou tyto produkty:

  • Maqui, údajně nejúčinnější antioxidant z dosud prozkoumaných přírodních látek.

+ pokud si to můžete finančně dovolit, tak třetím do kombinace by mohl být

  • Cordyceps

Cordyceps může být užíván v tak vysokých dávkách, jak jen dovoluje finanční situace. V dávkách velmi nízkých a cenově dostupnějších významně snižuje únavu a aktivuje regenerační rezervy organismu. Se zvyšující se dávkou roste jeho regenerační účinek.

Při dostatku financí se dá užívat produkt Cordyceps Premium v množství větším než je doporučeno na obalu. Ani v opravdu velkých dávkách nehrozí žádné nebezpečí pro zdraví. Přípravek například nikterak nevadí antidopingovým komisím – přesto, že je užívaný i v průběhu sportovní události (např. během olympiády). Je dobré to vědět, aby řadový klient neměl obavu, že jde o nějaké stimulans, která jen dočasně vyždímá organismus i za cenu rizika jeho selhání. Jak se ukázalo, toto u Cordycepsu nehrozí, pracuje pro organismus jiným způsobem, podporujícím rezervní, běžně nevyužívaný regenerační potenciál organismu.
Neužívat pozdě odpoledne nebo večer – přebytek vitality by mohl bránit ve spánku.

Doporučuji také zvýšit příjem základních vitamínů:

Vitamín C prakticky trvale užívám 1 gram denně (někdy dva, když si večer vzpomenu). Několikrát týdně užívám B-komplex.

Třeba Vás zaujmou některé z těchto:

  • Vitamín C
  • B-komplex s pivovarskými kvasnicemi

Povídání o tom proč fandím vitamínům nejen v ovoci a zelenině ale i těm v tabletách, najdete zde:

Trvalé odkyselení organismu a přírodní antioxidanty jsou daleko zdravotně šetrnější postup – ale o tom se chemickým doktorům ani nezdá.

b) Zdravotní stav všech orgánů pánevního dna velice narušuje nerovnováha popsaná zde:

Samotná přestavba psychické výbavy se nejlépe dělá pomocí afirmací – podrobnosti zde:

c) Pokud pro Vás není problém věřit v „cosi vyššího“, přidávám ještě tip na nejlepší zdroj tělesného zdraví a duševní blaženosti, jaký jsem měl možnost vyzkoušet:

Podstata je jednoduchá – užitečné zázraky vstoupí do našeho života tehdy, když jim ve své Nesmrtelné Duši vytvoříme „zázračně“ dobré podmínky. Od té doby jsem ochoten stejný postup společně praktikovat s kýmkoliv, kdo by měl zájem pomoci si k lepšímu životu touto efektivní psychosomatickou technikou. Třeba při nějakém zdravotně-meditačním víkendu či týdenní dovolené u mne v Písku. Osobní setkání se mnou není nezbytné, klíčové je, zda budete neustále pravidelně praktikovat doma.