Chlamydie – zkušenosti klientů s úspěšnou léčbou

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Bohužel víme ze špatných zkušeností našich klientů, že ani opakovaná léčba antibiotiky či jinými oficiálními chemickými léky na chlamydie častokrát vůbec nestačí. I přes delší léčbu antibiotik mohou některé formy tohoto mikroorganismu v těle stále přetrvávat. Důvodem je mimo jiné i to, že chlamydie žije uvnitř našich živých buněk, kam antibiotika pronikají jen obtížně, ne-li vůbec.

Neúspěchy opakované antibiotické léčby řešíme v naší internetové poradně dost pravidelně. A právě od takto postižených klientů máme opakovanou zkušenost, že tříměsíční nepřetržité a současné užívání této kombinace pomohlo i v případech, kdy byla infekce po marné antibiotické léčbě označena za „nevyléčitelnou“:

  • Ženšen
  • Echinacea s vitamínem C

Shodnou zkušenost s uzdravením po dlouhodobém trpělivém užívání této kombinace produktů nám sděluji i klienti, kteří trpěli chronickou „nevyléčitelnou“ boreliózou – viz článek:

V souvislosti s infekčními chorobami je důležité vědět, že k imunitnímu oslabení celého organismu často dochází vlivem chronického překysel-ování organismu a vlivem intoxikací s tím souvisejících. Doporučuji měřit si pH moči zpočátku co nejčastěji, později stačí již jen občas zkontrolovat situaci. Konkrétní hodina není podstatná, daleko důležitější je vzpomenout si (a nejlépe zapsat heslovité poznámky), co měření pár hodin dozadu předcházelo – co klient jedl i jaká byla jeho duševní situace. Možná budete překvapeni, že psychika je pro výsledné pH stejně důležitá jako samotný jídelníček. Výsledné hodnoty mi pak můžete poslat do naší internetové poradny.

K měření moči doporučuji používat pouze tzv. selektivní indikátorové papírky, protože měří mnohem přesněji než v lékárnách běžně prodávané univerzální papírky na měření moči. Selektivní mají podstatně bohatší stupnicí pH. Jsou to například tyto:

Podrobnosti najdete v těchto článcích:

Nevěřte na nevyléčitelné choroby. Jsou jen nevyléčitelní klienti, protože odmítají změnit svůj sebevražedný životní styl. Je to součást přírodního výběru bytostí (a jejich potomků), kteří mají přežít – a těch, kteří jim naopak mají uvolnit životní prostor.