Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Borelioza - zkušenosti klientů s úspěšnou léčbou

27.04.2014
Klíště Stále nám do poradny píší klienti s přetrvávajícími potížemi po léčení boreliózy pomocí antibiotik. Tato infekce snad také někdy zmizí po jejich podání, nás však vyhledávají především ti klienti, u nichž se toto nepodařilo a oni jsou jen marně zatěžováni dalšími a dalšími antibiotiky.

 

Bohužel i přes tuto opakovanou léčbu u některých klientů přetrvává infekce i nadále, se svými nepříjemnými průvodními jevy v podobě únavy, bolestí svalstva, kloubů či jako obávané poškození nervové soustavy = neuroborelioza.

 

Našim klientům se osvědčilo tři měsíce trvající, nepřetržité a současné užívání těchto dvou přírodních produktů:

  • Ženšen korejský + vitamín E - na obalu se sice doporučuje brát 1 tbl denně, ale když je třeba, sám pro sebe užívám kapslí více. Také je nutno dávkování upravit podle váhy a finančních možností.

+ k němu

 

 

Tato kombinace dokonale funguje na řadu nejrůznějších infekcí bez ohledu na to, zda jsou virového či bakteriálního původu. Mimo jiné dokonale působí na různé oficiální medicínou "nevyléčitelné" infekce, jako jsou například borelióza a chlamydie. Jen napřiklad u "nevyléčitelných" recidivujících lokálních zánětů střev, močových cest a také u gynekologických kvasinkových infekcí bych volil jiný postup pro sebeuzdravení (místo nekonečné chemické rádoby "léčby" v oficiální medicíně).

 

Pokud klient využije možnost konzultovat svoji zdravotní situaci v naší internetové poradně, rád mu pro jeho váhu upřesním nejen počáteční dávkování, ale později i další postup léčby podle vývoje jeho zdravotního stavu.

 

Celková  doba podávání se osvědčila  raději delší - a s ukončením opravdu nespěchat, přestože se některým netrpělivým klientům někdy jevilo, že vše je již po prvním měsíci léčby v pořádku, a že jejich organismus  je zdánlivě v původní kondici.

 

Jenže čím kratší je léčba, tím větší je i riziko borelií přežívajících často i uvnitř našich buněk, kde dokáží čekat na svoji novou příležitost (právě uvnitř živých lidských buněk dokáže být tento mikrob nedostupný pro běžnou antibiotickou léčbu).

 

Pro zajištění maximální efektivnosti této léčby se vyplatí přidat (zvláště na jejím počátku):

  • Fytominerál 100 ml (toto jsou koloidní minerály, které v současnosti preferuji před všemi, co jsem užíval v minulosti)

 

DŮVOD: Tělo poté, co mělo doplněnou mikrovýživu tímto produktem, v řadě případů daleko ochotněji reaguje na jiné produkty přírodní medicíny. To je zkušenost,  která nás často vede k doporučení, přidávat jej do různých léčebných kombinací.

 

Mnohdy postačí jen jedno balení na začátku jakékoliv regenerační terapie. Máme totiž odzkoušeno, že pozitivní působení tohoto neobyčejného preparátu dlouhodobě přetrvává a jen pozvolna klesá.

 

DOSTAČUJÍCÍ DÁVKOVÁNÍ: Multi Star - jedna polévková lžíce ráno na lačno = pro lepší vstřebávání. Po prvním otevření nutno uchovávat v chladu - ale ne v mrazu.

 

Další zkušenosti:

  • borelióza se začíná objevovat i po bodnutí jiným hmyzem, než je klíště
  • krevní testy na přítomnost protilátek proti borelióze mohou být falešně pozitivní i falešně negativní

 

Doporučuji proto při podezření z jakékoliv infekce, vzniklé po bodnutí nějakým savým hmyzem, rovnou preventivně nasadit výše uvedenou kombinaci produktů.

 

Navíc při dlouhodobém užívání této kombinace nehrozí žádné poškození organismu (jako je tomu poměrně často u chemických léků = VČETNĚ ANTIBIOTIK). Přesně naopak -  tělo má velkou šanci si současně vylepšit celkovou zdravotní kondici -  především vlivem velmi univerzálně působícího regeneračního vlivu ženšenu.

 

Hlavním důsledek tohoto postupu je, že u dosud „nevyléčitelných“ případů boreliózy skutečně došlo k úplnému uzdravení organismu. Špatně „vyléčená“ borelióza totiž postupně dál a dál ničí tělo (někdy se proto říká, že je jako "novodobý syfilis"). Znám to od klientů píšících do naší poradny někdy i dost zoufalé dopisy o tom, jak zůstali nevyléčeni, přestože absolvovali opakovanou oficiální léčbu s pomocí antibiotik, někdy i včetně těch podávaných nitrožilními infuzemi při hospitalizaci.

 

V souvislosti s nasazením kombinace ženšenu s echinaceou jsem naopak zažil i velmi pozdní vyléčení klientů, kterým byl pro následky „nevyléčitelné“ boreliózy přiznán invalidní důchod  - i přes tuto opakovanou marnou antibiotickou léčbu. Pozdní léčba často bývá pro klienta o něco složitější, protože kromě vyhubení patogenního mikroorganismu musíme ještě dalšími přírodními prostředky usilovat o regeneraci poškozené nervové či kloubní tkáně. V takových případech přidávám ještě další osvědčené produkty.

 

V případě poškození kloubních chrupavek jsou nejúčinnější produkty obsahující cetyl myristoleat – např. Celadrin Locomotive 60 kapslí.

 

 

V případě poškození jakýchkoliv nervových buněk mám nejlepší zkušenosti s dlouhodobým podáváním bylinky bacopa monnieri – například v produktu BrainActive. Bacopa monnieri nejen podporuje paměť, ale obecně pomáhá k lepší činnosti všech nervových buněk i k lepší regeneraci poškozených nervových tkání. Navíc má i řadu pozitivních účinků na jiné orgány těla. Pozitivní informace o mohutném regeneračním účinku na nervové buňky se uvádí také v souvislosti s houbou Hericium.

 

Doporučujeme produkt Echinacea s vitamínem C.


Související články:
Klíšťata a Lymeská borelióza
Jak se chránit před napadením klíšťaty
Onemocnění po přisátí klíšťat
Borelióza – Vztah borelie – klíště
Třapatka nachová (rudbeckie)(Echinacea purpurea)
Přichází jaro, přicházejí klíšťata


27.04.2014
autor: MUDr. Ladislav Šafránek
další články v rubrice: Nemoci


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

490,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS