Migrény a jiné bolesti hlavy – jak se přestat nechat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravit

cm migrena

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Bolesti hlavy byly jednou z řady mých chronických nemocí, jejichž marná chemická rádoby „léčba“ a naopak úspěšné alternativní řešení mne postupně přivedly ke ztrátě důvěry v oficiální chemickou medicínu a k doživotnímu hledání účinnějších postupů i pro jiná onemocnění.

Migrény a jiné bolesti hlavy jsou vyvolány nerovnováhou neurovegetativního systému, viz článek:

Bolesti hlavy někdy začínají jako tuhnutí svalstva krční páteře, ale i tehdy je stejný původ v popisované nerovnováze. Zastavením přebytečného myšlení a zpevněním všech svalů od pasu dolů (včetně pánevního dna) se šikovné klientky naučily zastavit a odstranit rozbíhající se migrénu.

Je to také jediná možnost, jak se nakonec zbavit bolestí hlavy navždy: co méně myšlenek v hlavě a o to více bioenergie přesunuté směrem od pasu dolů, kde uzdravuje a CHRÁNÍ vše potřebné – například nosné klouby, křečové žíly a všechny orgány pánevního dna.

Související techniky jsou popsané v článku:

Další častý zdroj – špatné dýchání spojené s nitrobuněčnou otravou kyselinou mléčnou.

Co nejintenzivněji a nejčastěji se proto věnujte pomalému dýchání NA DORAZ a bandhám – viz články:

Také je dobré vědět, že na vzniku migrén a jiných bolestí hlavy se (kromě výše uvedeného) může podílet:

  1. nedostatečná hydratace organismu
  2. chronické překyselení organismu – to totiž ničí úplně všechno v našem těle Sumář informací a odkazů k tématu najdete zde:
  3. chyby v jídelníčku – přemíra thyraminu (z uležených zrajících sýrů) nebo glutamátu sodného.
  4. nedostatek záporných iontů v ovzduší – více větrat, případně pořídit čističku vzduchu s ionizátorem

Na závěr znovu opakuji:

Jediná možnost jak se navždy zbavit bolestí hlavy = co méně myšlenek v hlavě a o to více bioenergie přesunuté směrem od pasu dolů, kde neškodí a naopak uzdravuje a CHRÁNÍ vše potřebné – například nosné klouby, křečové žíly a všechny orgány pánevního

Užitečnou součástí komplexní péče o zdraví jsou meditace zaměřené na napojování Duše a těla na Kosmické Zdroje. Podrobné informace najdete v tomto souboru poznámek:

Kladné výsledky dalších klientů a přátel „napojování“ ukazují, že jdeme správnou cestou. Je to ten nejužitečnější koníček, jaký můžeme sami sobě dopřávat – a nejen pro naše zdraví.

Příběhy z praxe:

TĚLO JE OBRAZEM DUŠE – a nejen tělo, ale i vše ostatní, co tu schránku obklopuje.