Hnisavé záněty dásní z pohledu přírodní medicíny

cm zuby

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Mám ověřeno na klientech, že detoxikace od purinů (maso včetně ryb) a odkyselení organismu vede mimo jiné i k „zázračnému“ uzdravení nemocných dásní i lecjakých jiných zánětů. Například zubní váčky se jednomu mému klientovi krásně ztrácely „samy od sebe“, pokud se detoxikoval a jedl bezmasou stravu. Jakmile se k masu vrátil, vrátil se mu i hnis pod zuby – jako důkaz, že naše tělo nemá být hřbitovem mrtvých zvířat.

Detoxikace v kostce:

A) produkty – každému klientovi doporučuji objednat si vše potřebné k odkyselování:

Sumář informací a odkazů najdete zde:

Další produkty vhodné pro detoxikační kombinace spolu s pH Minerals:

  • Yucca
  • Tolice vojtěška

+ nějaký produkt s aloe vera, třeba tento:

  • Šťáva z Aloe

= oba produkty lze užívat současně, účinnost kombinace je vždy mnohem vyšší než podávání jen jednoho produktu.

B) jídelníček

Jak už jsem výše psal, čas od času mi nějaký nový klient potvrzuje, jaký neuvěřitelný efekt měla na něj detoxikace celého organismu lakto-vegetariánskou stravou, jakmile se jeho (dosud nevyléčitelně) nemocný orgán zbavil zhoubných purinových intoxikací. Určitě by to prospělo i Vám – opravdu není dobře, když je lidské tělo hromadným hrobem zvířecích mrtvol.

Přechodem na bezmasou stravu také mizí životní podmínky pro řadu střevních parazitů. Tělu se pak doživotně uleví od jejich toxinů, šířících se krevním oběhem do všech ostatních tkání.

Mé mnohaleté zkušenosti najdete zde:

Nejkvalitnější zdroj bílkovin jsou fermentované mléčné výrobky, ale jejich snášenlivost je individuální, viz článek:

Důležité je nejíst cukr a jiné sladkosti – sladit důsledně jen stévií – dá se použít i do pečení čehokoliv včetně vánoček a vánočního cukroví. Přidat zeleninu co nejpestřeji a v jakékoli podobě (minerály jsou nezničitelné). Vynechat alkohol, k nápojům si přidat konzumaci nealkoholického piva. Omezit všechny moučné výrobky, a pokud ano (například kvalitní pravý kváskový chléb) – tak chybějící minerály doplnit dostatkem zeleniny a nápojem z pH. Místo knedlíků či těstovin konzumovat co nejčastěji brambory, opět v jakékoliv podobě (jsou nejpřirozenější zdroj nejdůležitějšího zásaditého minerálu – DRASLÍKU – který mimo jiné skvěle pečuje o naše srdce).

C) Pomalé hluboké dýchání NA DORAZ – co nejčastěji během dne

Je významnou součástí detoxikace a regenerace organismu. Nedostatečné dýchání překyseluje organismus stejně intenzivně jako špatné stravování – více zde:

Ještě mnohem důležitější je „detoxikace“ psychiky – protože TĚLO JE OBRAZEM DUŠE (možnosti – kvantové léčení, prána atd.).