HEMOROIDY – jak je ošetřovat – (a pro ty nejučenlivější) jak se jich zbavit bez operace a navždy

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Z hlediska prevence je především vhodné bojovat proti prapůvodní příčině vzniku hemoroidů = a tím je nedostatečná aktivace pánevního dna a špatné dýchání, které nefunguje jako „žilní pumpa“ a nevrací přebytky žilní krve z této oblasti zpět do krevního oběhu. Proto znamenitě pomáhá pomalé hluboké dýchání a co nejčastěji prováděná uddijána bandha.

Uddijána bandha

  • Karmická medicína 10 – Energetická cvičení (bandhy) – „neviditelná jóga“, kterou lze provozovat prakticky kdekoliv a kdykoliv – vzniklým sevřením konečníku a podtlakem v podbřišku při praktikování lze se dosáhnout, že hemoroid se postupně vyprázdní, uzavře a stane se jen klidovou kožní výchlipkou. Mně se to podařilo, ale mám nadprůměrně silnou vůli a ochotu na sobě pracovat.

Dalším efektivním praktikováním je pomalé hluboké dýchání doslova NA DORAZ – Střídáním maximálního nádechu a maximálního výdechu se totiž znamenitě zlepšuje odsávání stagnující žilní krve. Co nejintenzivněji a nejčastěji se prosím věnujte pomalému dýchání NA DORAZ a bandhám – viz články:

Příčina buněčných poškození

Kromě překyselení z potravy je příčinou mnoha buněčných poškození chronický nedostatek kyslíku ze špatného dýchání, za které často může psychika – nedovoluje postiženému pořádně dýchat- související informace zde:

Tkáně a orgány pánevního dna a celé dolní poloviny těla často trpí

  1. nerovnováhou popsanou v článku Karmická medicína 09 – Nerovnováha neurovegetativního systému
  2. hromaděním žilní krve a následným zhoršením přítoku čerstvé arteriální krve. To vede k dalšímu zhoršení překyselení z nedostatku kyslíku, a k ještě většímu hromadění toxinů.

Posilování pánevního dna v kombinaci s udijanou bandhou je nejen prevence ale i mocný léčebný prostředek pro řadu různých onemocnění. Uddijána pomáhá k odsávání odkysličené a toxiny naplněné žilní krve. Na její místo pak může proudit mnohem více čerstvé krve, plné kyslíku a živin.

Mám v praxi ověřené, že pravidelným praktikováním zpevňování celého pánevního dna (nejen samoteného svěrače konečníku) + v průběhu dne co nejčastější odsávaní krve z hemeroidů pomocí udijány bandhy vede k tomu, že hemeroid postupně zmizí. Pokud nepřestanete praktikovat ani po jeho zmizení, máte tím i jistotu že nemůže dojít k recidivě.

Související informace:

Tento způsob samo-uzdravení se od hemoroidů je použitelný jen pro jedince s nadprůměrnou učenlivostí. Pro ty ostatní je jednodušší jít na operaci…

Co je dále dobré vědět

Veškeré cévy včetně žilek v konečníku ničí překyselení organismu – K úspěšnému domácímu sebeuzdravení bývá významnou podmínkou DETOXIKACE včetně každodenního ODKYSELOVÁNÍ. Proto každému (nemocnému i zdravému) doporučuji to, co sám používám ve svém životním stylu zaměřeném na zdravou a spokojenou dlouhověkost:

  • Indikátorové pH papírky 200 ks
  • pH Mineraly

+ sumář dalších potřebných informací najdete zde:

Oblíbená poznámka na závěr – pro ty, co jsou pro své zdraví a štěstí ochotni stát se doslova někým jiným: Naše rádoby „hmotné“ tělo je z hlediska kvantové fyziky pouze energetický „obraz“ ve všudypřítomném neviditelném kvantovém poli.

Kosmické Zdroje celého Vesmíru mají možnost tento obraz změnit = uzdravit se doslova zázračným způsobem:

Kladné výsledky dalších klientů a přátel „napojování“ ukazují, že jdeme správnou cestou. Je to ten nejužitečnější koníček, jaký můžeme sami sobě dopřávat – a nejen pro naše zdraví.

Příběhy z praxe:

Ošetřování hemoroidů

Přímo od našich klientů máme dobré  reference na tento produkt (hemeroidy sice neodstraní, ale uleví od jejich bolesti):