Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Alergie a jarní očista organismu

06.04.2013
Se sílícím jarním sluncem mizí sněhové závěje a všude kolem nás se objevuje nepořádek nashromážděný během zimy. Každý to zajisté zažil, všude se něco povaluje a člověk kolikrát neví, kam šlápnout. Všichni se ptáme, kde se to tu všechno vzalo, a voláme po rychlém úklidu. Ne každý ovšem ví, že podobně může vysílat signály SOS i náš organizmus, nahromadí-li se v něm škodlivé látky. Přehlížení těchto někdy drobných varovných signálů může vést až k závažným alergickým reakcím našeho těla.

Správně fungující lidský obranný systém dokáže rozeznat cizorodé látky a přirozeně určit, jakou silou se má proti nim bránit. Vlivem znečištění okolního prostředí však může být imunitní systém natolik podrážděný, že vyvolané imunitní reakce pak mohou být příliš silné, chaotické, a pro organismus náročné až vyčerpávající. Vzniklé alergie nám následně komplikují život mnoha příznaky. Nejčastěji to jsou opuchlé slzící oči, nekonečná rýma, zhoršení astmatu, svědění kůže, otupělost.Projevy alergie v následném zoufalství řešíme převážně kortikoidy, které ale neléčí příčiny, nýbrž utlumují pouze následky a dostávají nás do začarovaného kruhu. S užíváním těchto léčiv totiž vzrůstá znečištění našeho organismu. Následná přecitlivělost imunitního systému pak vyžaduje zvýšenou spotřebu léků, což opět způsobuje hromadění škodlivých látek v těle. Taková léčba je pouze utlumováním zhoršujících se příznaků alergií a tělo pak vysílá své SOS stále častěji a silněji.Jak jsme již na začátku zmínili, je nyní nejvyšší čas na úklid, a to nejen v okolním prostředí, ale je vhodné vyčistit a provětrat i tělo a mysl. K očistě těla a utlumení alergie jsme pro vás vybrali nejvhodnější výrobky firmy KLAS. Pokud nechcete pasivně čekat, jak s vámi alergie zamává, vyzkoušejte naši „silnou trojku“.„SILNÁ TROJKA“ se skládá z přípravků:

1. Imuno C komplex - osvěžující jako mísa šťavnatého ovoce
Tento přípravek dlouhodobě posiluje imunitu a zbavuje tělo zánětů díky složení bohatému na přírodní bioflavonoidy - extra silnou formu vitamínu C. Tlumí účinky histaminu, zodpovědného za nepříjemné průvodní stavy při alergiích.

2. Super Bromelain 500mg + Papain – přírodní enzymatický rýžák
Další ovocná bomba je založena na jedinečných účincích enzymů ananasu a papáji. Při alergiích a infekcích vzniká množství odpadních látek. Tyto toxiny dlouhodobě tělo zatěžují a způsobují chronickou únavu. Enzymy přípravku Super Bromelain 500mg + Papain likvidují cizorodé látky a organismy, a také toxiny vznikající při imunitní reakci.

3. Super Acidophilus plus 6 miliard - pohlazení pro bříška i pupíky
Symbióza s probiotickými bakteriemi vzniká díky mateřskému mléku již v kojeneckém období. Není to jen trávení, o co se probiotické bakterie starají. Jsou důležitou částí přirozené střevní bariéry. Ta chrání tělo především proti bakteriím a plísním, které způsobují dráždění obranných mechanismů. Zdravé střevo je tedy alfou a omegou zdravé imunity.

Celková nabídka detoxikačních přípravků a přípravků na alergii.


Související články:
Nejčastější typy alergií
Perila křovitá (Perilla frutescens)
Alergie je velká výzva dneška
Alergická senná rýma
Proč se objevují alergie?


06.04.2013
zdroj: www.klas.cz
další články v rubrice: Prevence


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

485,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS