Vakcinační podvod: černý kašel se více vyskytuje u očkovaných dětí

cm miminko

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

NaturalNews již několik let hájí názor, že mnoho vakcín ve skutečnosti způsobuje infekční nemoci, kterým údajně zabraňují. Například vakcíny proti spalničkám ve skutečnosti způsobují spalničky. A vakcíny proti chřipce naopak zvyšují náchylnost na chřipku.

 

Teď máme k dispozici otevřené přiznání, které tento názor potvrzuje.

 

Nový výzkum, o kterém informovala zpravodajská agentura Reuters, odhalil, že černý kašel se vyskytuje více u dětí, které byly očkovány ve srovnání s dětmi, které očkované nebyly. Toto tvrzení vyplývá z výzkumu, který vedl Dr. David Witt, specialista na infekční nemoci v centru Kaiser Permanente Medical Center v San Rafaelu, Kalifornii.

 

Reuters uvádí následující: (http://www.reuters.com/article/2012/04/03/us-whoopingcough-idUSBRE832…)

 

Začátkem roku 2010 se v centru Kaiser Permanente v San Rafaelu vyskytl značný nárůst případů, u kterých se brzy ukázalo, že jde o vypuknutí černého kašle – v Kalifornii za více než 50 let nejrozsáhlejší. Doktor Witt předpokládal, že ohnisko nákazy bude mezi neočkovanými dětmi, jelikož se domníval, že budou na nemoc náchylnější: „Začali jsme podrobněji zkoumat data. Co bylo velice překvapující, většina případů se vyskytla u plně očkovaných dětí. To si získalo naši pozornost.“

 

Stejný článek přiznává, že tyto vakcíny nebyly z hlediska dlouhodobého účinku nikdy testovány:

 

„GSK (britská nadnárodní farmaceutická společnost) nikdy nezjišťovala, jak dlouho jsou vakcíny účinné poté, co jsou jimi očkovány čtyř až šestileté děti, řekl její mluvčí. Dr. Joel Ward z biomedicínského výzkumného institutu v Los Angeles pouze poznamenal, že je i přesto důležité, aby rodiče daly své děti očkovat, i když jim to nezaručí trvalou ochranu proti černému kašli.“

 

Hm? Takže si to shrneme:

  • Černý kašel se vyskytuje více u dětí, které proti němu již byly očkovány.
  • Vakcíny proti černému kašli nebyly nikdy testovány z hlediska jejich dlouhodobého účinku.
  • Doktoři otevřeně přiznávají, že vakcína „nezajistí dlouhodobou ochranu“ proti nemoci.
  • Avšak doktoři i vládní orgány přesto bezmyšlenkovitě vakcíny prosazují?!

 

To je jako kdyby v podstatě říkali, „My víme, že vakcíny nejsou ve skutečnosti účinné, ale přesto by se měl každý nechat očkovat.“

 

Vypuknutí černého kašle? Ať se všichni nechají očkovat!

 

Navzdory faktu, že vakcíny proti černému kašli prokazatelně zvyšují riziko onemocnění na černý kašel, pokaždé, když černý kašel vypukne, každý šíleně křičí, „Nechte se očkovat! Nechte se očkovat! Nechte se očkovat!“

 

Ukázalo se, že vakcíny proti černému kašli vůbec nevedou ke snížení infekcí černého kašle. Avšak vedou k něčemu jinému, co je pro Big Pharmu důležitější. Uhádnete, co to je?

 

Uhodli jste: Vakcíny černého kašle zabezpečují šíření černého kašle! Vakcíny způsobují nemoc, před kterou údajně chrání. Takže čím více dětí je očkováno, tím více jich na černý kašel onemocní! Což vede k ještě větší poptávce po vakcínách, a to má za následek ještě více onemocnění na černý kašel. A tento chorý šmelinářský kruh vakcínového šarlatánství se stále opakuje, až jsou děti plné zbytečných vakcín, zatímco farmaceutické společnosti mají rekordní výdělky a všichni rodiče žijí ve strachu.

 

Media se samozřejmě snaží toto odhalení překroutit, tvrzením, že se vakcíny proti černému kašli pouze „opotřebují“. Již to by znamenalo totální selhání vakcín, ve skutečnosti je to ale ještě mnohem horší: Výsledky zkoumání jednoznačně ukazují, že očkované děti jsou na černý kašel mnohem náchylnější než-li děti, které očkované nejsou!!!

 

Zdravější děti jsou ty, které nejsou očkovány. Chcete najít nejzdravější děti v Americe? Najdete je v rodinách, které se drží následujících pravidel:

  1. Žijí na malých farmách a jejich děti se nevyhýbají špíně (mají kontakt s přírodou).
  2. Jejich děti nechodí do školy. Učí se doma.
  3. Žádné z nich není očkováno.
  4. Pijí čerstvé mléko a jedí čerstvá jídla z farmy.

 

Snadno zjistíte, že to jsou nejzdravější a nejchytřejší děti v Americe! Tyto děti nemají problémy s autismem, alergiemi, dětskou rakovinou nebo ADHD (hyperkinetickou poruchou mozku). Jsou šťastné, zdravé a lehce zvládnou plané neštovice.

 

Nejméně zdravé děti v Americe jsou děti, které byly očkovány, jedí jídlo ve školní jídelně a nikdy netráví čas v přírodě. Tyto děti jsou daleko častěji astmatici, diabetici, děti trpící hyperkinetickou poruchou (ADHD) a děti, které berou sebevražedné drogy. Jsou poškozené vakcínami a trpí velkým nedostatkem živin. A vypadá to, že každou zimu chytnou každou rýmu.

 

Víte, co mám na mysli?