S energií bez kofeinu

cm zena pije

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Tak jako každý stát na světě má své náboženství, zvyky a rituály, tak i každý člověk má své chutě, chtíče a potřeby. Angličané nevynechají čaj o páté a Japonci se nebojí zvýraznit chuť svého jídla nahlas, také vy si rádi sednete ke své oblíbené kávě a vykouříte si cigaretu anebo nekouříte a nepijete kávu a začínáte hledat své rituály.

Cítíte se vyčerpaní, máte pocit, že vám práce přerůstá přes hlavu, už nemůžete vydržet ten nápor, který ve vás vyvolává vaše okolí, nejraději byste vše hodili za hlavu a běželi někam hodně daleko, ale nemáte na to prostě sílu. Vaše strava je zdravá a pestrá, nepijete kávu, ani nekouříte, rádi si zasportujete a i při každodenním stresu a shonu se snažíte najít si alespoň malou chvilku pro sebe.

Fitness ječmen je bezkofeinový nápoj vhodný pro každého, zejména pro sportovce, diabetiky nebo pro osoby, které dodržují dietní režim. Nápoj je stoprocentní přírodní směsí praženého organického ječmene, italského původu. Obsahuje piniová zrna ječmene, zázvor, skořicovou kůru, zelený anýz, čekanku, hořký pomeranč, červený čaj rooibos, šípek, kardamon, mátu, hloh, pampelišku, fenykl a další přírodní produkty.

Fitness ječmen je báječným zdrojem živin, vitamínů, minerálních látek a antioxidantů, které jsou prospěšné pro zdraví organismu. Obsahuje také esenciální aminokyseliny a je bohatý na vlákninu a minerály.

Fitness Ječmen podporuje váš zdravý životní styl, uvolňuje mysl a tělo od stresu, dodává energii, je vhodný při redukci váhy, omezuje chuť k jídlu, detoxikuje a očišťuje tělo. Posiluje vaši imunitu, podporuje trávení, udržuje hygienu dutiny ústní a také snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Pokud jednou ochutnáte tento jedinečný ječný nápoj, ihned si ho zamilujete a my věříme, že se stane vaším denním rituálem, pro vaši výjimečnou chvilku pohody.