Recidivující infekce z nachlazení

cm smrkajici zena5

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Při léčbě různých otravných recidivujících infekcí z nachlazení se mi již řadu let nejvíce osvědčuje dlouhodobě užívat pravý ženšen (panax ginseng – jiný ne!!).

Když je opravdu zle, tak jsem jej užíval současně a echinaceu – například v této kombinaci produktů:

  • Ženšen korejský = 1 tbl denně (či více podle váhy a finančních možností) + Echinacea

Tato kombinace dokonale funguje na veškerá onemocnění horní poloviny těla – především na všechny akutní i chronické či recidivující záněty dýchacích cest či uší, bez ohledu na to, zda jsou virového či bakteriálního původu.

Také dokonale působí na celkové „nevyléčitelné“ boreliózy a chlamydie – tam je ale nezbytné současné užívání obou produktů po dobu nejméně tří měsíců.

Jen například u LOKÁLNÍCH infekčních onemocnění střev, močových cest a také u gynekologických kvasinkových infekcí bych volil jinou kombinaci.

Po prvním měsíci užívání této kombinace mi prosím znovu napište, jaký je zdravotní stav.

I když se pocit uzdravování dostaví poměrně brzy, přesto je lepší i pak ještě nějakou dobu pokračovat v užívání, aby se tělo spolehlivě zbavilo i tzv. „spících“ a zapouzdřených nežádoucích mikroorganismů.

Do poradny nám pravidelně píší lidé, kteří mají za sebou zcela bezvýslednou, i když opakovanou ATB léčbu. Kromě rizika neúčinnosti je nutno počítat i s jejich negativními účinky, které dál zhoršují celkový zdravotní stav organismu. Takže by bylo mnohem užitečnější s ATB raději vůbec nezačínat a užívat jen to, co člověku opravdu prospívá a současně daleko spolehlivěji pomůže odstranit jakékoliv infekční onemocnění.

Výše uvedená kombinace produktů například svým přirozeným působením nenarušuje přiměřenou a potřebnou mikroflóru střev ani poševní sliznice (na rozdíl od ATB „léčby“).

PROSÍM, VĚNUJTE POZORNOST NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACI:

V souvislosti s infekčními chorobami je také důležité vědět, že k velkému oslabení celého organismu často dochází i vlivem chronického překysel-ování organismu a vlivem intoxikací s tím souvisejících.

Sumář informací a další odkazy k tématu najdete zde:

V posledních letech konečně přestávám těmto infekcím podléhat – především pro návyk užívat ženšen preventivně – a také proto, že stále lépe využívám napojení na regenerující tzv. „volnou“ neboli klidovou a neviditelnou kosmickou energii – viz článek:

(Současná astrofyzika dospěla k poznání, že stvořením světa a ŽIVOTEM se projevuje mnohem větší síla, než jak se dosud jevilo. Článek byl supervizován a odsouhlasen předním čs. astrofyzikem).

Budete-li mít další doplňující dotazy, rád Vám na ně budu odpovídat v naší internetové poradně.