Karmická medicína 17- Intuitivní preventivní užívání přírodních produktů

cm prirodni produkt

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Intuitivní užívání je možno využít u všech produktů, které není nutno podávat v pravidelných denních dávkách z nějakých konkrétních léčebných důvodů. Velkou část přírodních přípravků máme naopak zájem užívat z preventivních důvodů – a třeba i doživotně. Jedná se o produkty, u nichž si uvědomujeme, že jsou opravdu schopny nám poskytovat nějakou užitečnou službu a v konečném důsledku že jsou schopny zpomalovat procesy stárnutí.

V takovém případě se dostatečně citlivým osobám osvědčuje takzvané intuitivní užívání. Mnohdy začíná fungovat až po určité tobě podávání daného produktu, kdy již tělo zná jeho účinek. Pak si můžeme všimnout jemných signálů našich tělesných interoreceptorů, které nám (v souvislosti s mimo-vědomou vegetativní činností našeho limbického mozku) jsou schopny podat informaci o tom, že naše tělo by rádo přijalo další tabletu toho či onoho preparátu.

Poznal jsem citlivé klientky, které si svoji aktuální volbu preventivně užívaných přírodních produktů ještě ověřují tím, že krabičku s vybraným produktem podrží v dlaních nebo si ji přitisknou ke hrudi. Jde v podstatě o účelovou meditační techniku, kdy se své vědomí snažíme zharmonizovat do vyššího funkčního vyladění, než je netrénovaný lidský rozum. Tuto možnost u sebe již dokázalo objevit poměrně nápadné procento lidí – samozřejmě jen z těch, kteří si našli k doporučovaným přírodním produktům opravdu kladný vztah.

Každý praktikuje toto intuitivní užívání trochu jinak, ale podstatou je vždy tiché neuspěchané zastavení se nad krabičkami našich osvědčených „miláčků“ a trpělivé očekávání intuitivního signálu. Někomu pomáhá pomalu přejíždět rukou nad nimi. Nad tou přírodní látkou (kterou by právě dnes tělo potřebovalo) ruka sama trochu klesne, jako by byla virgulí v rukou proutkaře. Někdo má při tom v prstech navíc i pocit chladu, tepla, jemného průvanu atd.

Obecně:

Využívat informace z Kosmického Informačního Pole je velmi užitečná schopnost, kterou si můžeme aktivně osvojit pro tento život a tím i pro všechny další inkarnace. Jsme schopni se včas dovědět, co je PRÁVĚ TEĎ pro nás opravdu potřebné a užitečné. To platí nejen v rámci užívání přírodních produktů, ale i ve všech ostatních oblastech našeho života …