Dokonalý požitek ze zdravé kávy

cm kava

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Žijeme rychlý život, plný náhlých změn, stresu a nejistoty, snažíme se podávat někdy neskutečné výkony, ale často přitom přestáváme myslet na sebe a na své tělo. Nedostatečně odpočíváme, špatně se stravujeme, a potom naše tělo strádá. Někdy se stane, že si řekneme dost a uvědomíme si, že s tímto životním stylem chceme skončit. Často nevíme, kde vlastně máme začít, a snažíme se vyhledávat odbornou pomoc. Odborníci nám řeknou, co všechno děláme špatně a musíme si spoustu věcí, které máme rádi, odepřít. Mezi nejčastější pochoutky, se kterými máme skončit, patří káva, náš oblíbený zdroj energie, chvíle pohody.

Když si představíme, že bychom se toho měli vzdát, nechce se nám se zdravým životním stylem začít a většinou se opět vrátíme k předešlému stereotypu. Ano i takové jsou lidské osudy, jenže i přesto se můžete rozhodnout, najít si vlastní cestu a začít žít váš spokojený život.

I my jsme si řekli dost a vymysleli jsme pro vás zdravou kávu. Představte si, že nastartujete váš den s kvalitní italskou kávou v kombinaci s prospěšnými účinky na váš organismus.

Naše společnost uvádí na trh ojedinělý produkt, který nejenže posílí vaše tělo a imunitu, ale očistí ho od nežádoucích látek a dodá vám patřičnou energii. Tato káva je určená nejen pro všechny milovníky sportu a zdravého životního stylu, ale také pro ženy i muže, kteří si rádi pochutnají na kvalitní kávě.

Káva je pražená ze zrn Arabica a Robusta, s přídavkem bylin Yerba Mate, lékořice, máty, skořice, pomeranče, zázvoru, kardamonu, ženšenu a mnoha dalších kvalitních přírodních produktů. Ty jsou vhodné při léčbě onkologických onemocnění, diabetu a zánětů, nebo při podpoře trávení. Má také uklidňující účinky, uvolňuje tělo a mysl od stresu, je bohatá na antioxidanty, a proto dodá tělu dostatečné množství energie.

Káva je distribuována po celém světě a oblíbilo si ji mnoho sportovců, také tenistka Andrea Hlaváčková, naše Olympijská stříbrná vítězka, která se stala tváří naší fitness kávy. Fitness Coffee si zamilujete po prvním doušku a bude nezbytnou ingrediencí ve vaší domácnosti, důkazem je i skutečnost, že se káva stala v roce 2011 vítězem v soutěži o Top inovativní produkt na mezinárodním veletrhu v Německu.